Zakup nowych słuchawek

Witam,

mam zamiar kupić nowe słuchawki do komputera gdyż stare nadają się na…

Mam zamiar głównie ich używać do wszystkiego , choć raczej głównie do gier.

Zastanawiam się nad : Modecom MC-828 lub Creative HS-800 (modecom’y nieco poważniej, czyli lepiej według mnie wyglądają)

Cena do max. 100 zł.

Pytanie brzmi: czy polecacie któryś z wymienionych wyżej modeli, bądź inny?

Proponuje jeszcze poszukać ale firmowych np:Philipsa itp…

Siemka,

ja generalnie jestem zwolennikiem dwóch firm Logitech i Creative. W zasadzie to bardziej jestem przekonany do Logitecha. Już mówię dlaczego. Kiedyś kupiłem proste logitechy za 50zl pomyślałem co za badziew ale kasy nie było więc co począć:D. Okazało się że jak na słuchawki za 50zł dźwięk jest przyzwoity no i wytrzymały u mnie 3 lata :D. Potem kupiłem Creativy dałem za nie 99zl nieco poważniejsze grały bardzo dobrze ale niestety nie były za bardzo wytrzymałe bo któregoś dnia spadły mi z biurka i się połamały. 2 lata temu kupiłem logitechy i są ze mną do dzisiaj i myślę, że kolejne dwa latka jeszcze u mnie spokojnie wytrzymają. :D:D:D Więc z tych dwóch co podałeś jestem za Creativami :D:D:D

Ja miałem podobnie tylko z chińskimi słuchawkami jakość dźwięku była ok ale i zaletą była ich że były bardzo mocne,teraz mam słuchawki Tracera i dźwięk jest bardzo dobry

Marcin1025 , to ubierz np. Sennheiser HD201 i porównaj. Różnica? Jak najbardziej :smiley:

Z tego co widzę szukasz słuchawek z mikrofonem, jeśli nie tylko, to zdecydowanie polecam SONY MDR - V150

Jakieś 80 zł + przesyłka na allegro. W ostatnich latach miałem okazję korzystać z wielu różnych słuchawek i te bardzo mi przypadły do gustu. Moim zdaniem dawały one najlepsze wrażenia słuchowe, bijąc na głowę nawet modele znacznie droższe, aczkolwiek to są tylko moje odczucia. Najlepiej zrobisz jak wybierzesz się sklepu gdzie będziesz miał możliwość przetestowania kilku modeli.

Sony nawet nie najgorsze ale mają z obu stron kable- bardziej usatysfakcjonowały by mnie słuchawki z jednym kablem/ po jednej stronie.

Zapomniałem dodać w pierwszej wiadomości że słuchawki mają mieć mikrofon i najlepiej wyjmowalny.

Jeszcze jakieś sprawdzone pomysły?

tak różnica może być tylko u mnie te słuchawki odpracowują swoje