Zakup Office 2007 PL i instalacja z jego klucza wersję EN

Chodzę po sklepach pytam i nigdzie nie mogę dostać pakietu Office 2007 w wersji angielskiej na której mi bardzo zależy. Nasuwa się pytanie czy mogę zakupić Office 2007 następnie pobrać z warez angielską wersję Office 2007 i zainstalować go na kluczu z polskiej wersji?

nie możesz bo to jest niezgodne z licencją producenta pakietu Office, a poza tym klucz z polskiej wersji nie będzie pasował do angielskiej.

Z tego co wiem to można dostać wersję OEM Office po angielsku

[http://www.komputronik.pl/Oprogramowanie/Aplikacje_i_pakiety_biurowe_i_biznesowe/Microsoft_Office__pakiety_i_aplikacje/Microsoft_Office_2007/Pakiety_Microsoft_Office_2007_OEM/Pakiety_Microsoft_Office_2007_OEM__inne_wersje_jezykowe/katalog,kat,6386/](http://www.komputronik.pl/Oprogramowanie/Aplikacje_i_pakiety_biurowe_i_biznesowe/Microsoft_Office pakiety_i_aplikacje/Microsoft_Office_2007/Pakiety_Microsoft_Office_2007_OEM/Pakiety_Microsoft_Office_2007_OEM inne_wersje_jezykowe/katalog,kat,6386/)

600 zł! Olaboga. Te licencje działają na nerwy człowiek chce być legalny kupić a tu nie można Office 2007 PL za 199zł zainstalować na angielskiej wersji. Paranoja.No nic dzięki za odpowiedź.

Można zrobić inaczej kupić worksa a do niego upgrada wtedy wyjdzie taniej, a swoją drogą czemu Ci potrzebna akurat angielska wersja językowa?

Bo nie lubię języka polskiego w programach czy urządzeniach elektronicznych. Tłumaczenia polskie są po prostu nie raz śmieszne.

Polecam OpenOffice jeżeli chcesz mieć pakiet biurowy do domu… Darmowy, możesz zainstalować w angielskiej wersji językowej itd.

klucz do office 2007 nie jest przypisany do wersji językowej tylko do edycji pakietu office, wiuęc bezproblemu poinineś zainstalować z polskim kluczem angielską wersje.

teoretycznie możesz bo masz legalny klucz (czyli zakupiłeś office’a) ale w praktyce wygląda to tak że jest to nielegalne bo niezgodne z licencją office’a

ps: nie musisz pobierać angielskiego office z warezu tylko ze strony microsoftu triala i przy rejestrowaniu po instalacji wpisać swój klucz…

link do angielskich wersji testowych office’a 07:

http://www.microsoft.com/products/info/ … ac071b19b0