Zakup pamięci RAM do komputera

Witam!

Zamierzam zakupić do mojego “starego”, ale dobrze działającego komputera dodatkowy 1gb pamięci RAM. Tu właśnie mam problem. Nie mam zielonego pojęcie jakiego typu kości pamięci mam kupić. Pobrałem program Aida32 i pisze mi tak;

Liczba gniezd pamięci: 2SDR DIMM, 2 DDR DIMM.

Obecnie mam 1gb RAM, a przy Windows 7 HP to troszkę mało. Chciałbym chociaż dokupić 1GB. Proszę tu o wyjaśnienie mi jakiej pamięci szukać. Byłbym wdzieczny jakby kotś podrzucił lik najlepiej z allegor.

Podaj nazwę płyty głównej z programu cpu-z zakładka mainboard

Plyta główna ASRock PE Pro-HT

No i max możesz dokupić jeszcze 1 GB, ponieważ płyta obsługuje do 2 GB pamieci Ram.

Najlepiej dokup taką samą kostkę lub bardzo podobną z parametrami starej, to będziesz miał pewność że nie będzie żadnych problemów

a typ to DDR333/266/200, tylko nie napisałeś jaką masz teraz 333/266 czy 200Mhz

Jak można to sprawdzić?

Sprawdź np: programem Everest (zakładka SPD w drzewku Płyta główna). Twoja płyta to jeden z wynalazków obsługujących pamięci zarówno SD-ram jak i DDR-ram (oczywiście nie jednocześnie). Maksymalnie obsłuży kości DDR PC-2700 (DDR-333). Jednak co dołożyć wyjdzie jak dasz zrzut ekranowy obecnych kości…

Mam dać screen z tego programu?

Daj zobaczymy jakie aktualnie masz…

Okej daje screen z tego programu, mam nadzieję, że pomoże. Można sie z tego programu dowiedzieć, czy mam w komputerze obecnie jedną kość 1024MB, czy dwie po 512?

W Linku bo można powiększyć…

http://img213.imageshack.us/img213/9813/beztytuudq.jpg

Dodane 25.07.2012 (Śr) 19:00

Więc pomoże ktoś i powie mi w końcu, dokładnie jaką kość pamięci mam kupić i ile mogę jej maklsymalnie kupić??