Zakup pamięci RAM - transcend axeram

Elo!

Już jestem przy kupnie tych pamięci za 150zł z wysyłką.

Patrzyłem dużo na purepc i jak na d9 nie są jakieś powalające, ale jak dla mnie początkującego overclocker’a to i tak chyba będzie nieźle.

Czy macie jakieś sugestie czy jest coś lepszego w tej cenie z pamięci ? kości które kupie będą na 100% na micronach d9.

Mam zamiar kupić ten RAM ( chyba się opłaca :?: bo te z podpisu opyle ziomkowi z klasy za 120zł =D> ) , gwarancja podobno w polsce (nie jak w przypadku cruciali) więc całkiem ok.

jakieś uwagi, podpowiedzi ?

ps jak coś wpadnie sianka nie długo to kupuje chłodzenie na proca i ciśniemy z nim dalej, dlatego teraz te memki. bo na box’ie już mnie temperatury zjadają. ;p

Jak najbardziej opłaca się kupić te AxeRamy, za ok. 150 zł to najlepsza propozycja.

A co do tego, czy powalają, to dla mnie te ok. 1150MHz, jakie da radę z nich wycisnąć (przy w miarę normalnym napięciu rzecz jasna) w zupełności styka, lepsze egzemplarze pewnie ciągną te 1200MHz.

PS. Link do testu św. pamięci ChrisaG: http://tuneupc.net/readarticle.php?arti … rowstart=0

Witam!

Ja właśnie dzisiaj osobiście odebrałem te pamięci 2x1GB ( do nowego kompa dla syna na początek wakacji ).

Moim zdaniem za 139zł to nie ma w tej chwili lepszych. Sprzedający (allegro-podany telefon w ofercie) chętnie odpowiada a i sam testuje. Z tego co mnie utkwiło - na 2,3V /CL5 idą na ponad 1200MHz ale się dość mocno grzeją.

NO dobry wybór. Spoko.

No niestety koleś który miał brać ode mnie RAM przetrwonił pieniądze, ale dzięki za opinie może w tym tygodniu dam rade je wziąć.

Nie wszystkie są na D9, są i Elpidy, Promosy to nie jest wyczynowy producent nie musi wszędzie zamontować D9, chcesz pewne D9 kupuj Cruciale, w tych jest pewne wysokie oc

No tak wiem , Cruciale są b. dobre lecz jednostronne najczęściej (problemy mojej płyty) i jak padają ciężko z gwarancją.

Oczywiście transcend nie są wszystkie na D9, z końcówką N są więc warto się dowiadywać.