Zakup Radeona HD 5570

Tak jak w temacie zamierzam kupić tą kartę graficzną http://www.arest.pl/produkt/Karty-grafi … I-1GD3-LP/ i chciałbym się dowiedzieć czy to dobry wybór. Jakie macie zdanie na temat tej karty?

Lepszym wyborem będzie karta pokroju nvidia 9600gt, ati 4770/4850. Są co najmniej 30% wydajniejsze. 8)

4850>5570 i jeśli chodzi o gry to na tym pograsz spokojnie w gta4 a na tym 5570 to nawet możesz zapomnieć o super grach.

To jest karta bez niczego, tak o sobie ją dodali by zapchała ten przedział cenowy. Najlepsza jest do ok 300zł radeon 4850, później już mamy gts450 który jest o wiele gorszy niż 5770 a w podobnej cenie jest gtx460, który jest do kwoty 650zł najbardziej opłacalnym. Ale już nie długo będą nowe radki więc one przejma jakąś pałeczkę w jakimś przedziale cenowym.

Najbardziej opłacalną obecnie kartą w przedziale do 300 zł jest HD 4850 i ją warto brać,wszystkie obecnie gry które są na rynku będą chodzić płynnie na tej karcie.

Tak, chyba wersja cucore od asua może będzie lepsza, pod względem chłodzenia, albo gigabyte powinno być dużo lepsze, ja właśnie mam problem z tym która firma jest ok chłodzenie itd.

Wydaje mi się że gigabyte powinno być ok, a jeśli musi być ta najtańsza też będzie ok, zapewne będzie głośniejsza, a jeśli to przeszkadza to gigabyte i szukać opinie o cucore wersji. która jest 20zł droższa. Co do zasilacza to komp nie wyciągnie na markowym zasilaczu więcej niż 400w. 400W styka nawet do OC. Taki fortron 400w/460w będzie w sam raz, a nawet corsair 400w. 350w może być już za mało bo może ok 300w+ z groszami przy max pobrać prądu więc było by to już takie maxymalne, ale musi być markowy zasilacz. Proponuje kupić 400w i nie będziesz się bał o kompa.

Mam jeszcze pytanie do zasilacza. (nie chcę zakładać nowego tematu bo RedEvil poruszył już ten temat). Czy zasilacz 330W wystarczy na sprzęt płyta główna asus a8n-e; grafika 6600gt ; 1,5 gb ramu; procek athlon 64 3000+ dysk samsung 120 gb.?

Drugie pytanie czy zasilacz 400 w wystarczy dla sprzętu:

Płytka główna asus m3n78-cm

Grafika radek hd 5570

dyski 160 gb i 500gb

ram 2x1gb

procek athlon II x2 250

(narazie ten sprzęt śmiga mi od jakichś 3 miesięcy na zasilaczu 330w tylko nie mam tego radka tylko zintegrowaną grafę gf 8200)

Proszę o szybką i konkretną odpowiedź!

Trzecie pytanie czy opłaca się kupować przełączkę z dvi do hdmi i podłączyć ją z grafą z wyjściem hdmi i moniakiem z wyjściem dvi?

Starczy spokojnie.Ja w drugim PC mam mocniejszy konfig i jest zasilacz 400W i watomierz wskazał że komputer w całości pobiera 290 W.,Jeszcze jakiej firmy jest twój zasilacz?

moje 2 zasilacze są firmy tagan. czyli do sprzętu

Płytka główna asus m3n78-cm

Grafika radek hd 5570

dyski 160 gb i 500gb

ram 2x1gb

procek athlon II x2 250

(narazie ten sprzęt śmiga mi od jakichś 3 miesięcy na zasilaczu 330w tylko nie mam tego radka tylko zintegrowaną grafę gf 8200)

powinien straszyć zasilacz 330w czy lepiej 400w?

Powinien starczyć 330W.

Mogę prosić też o odpowiedź na to pytanie powyżej!!