Zakup Ram'u oraz Karty Graficznej

Witam chcialbym zakupic karte graficzna i ram obecnie posiadam:

Karta Graficzna - Nvidia GeForce FX 5200 128mb AGP 8x

Prosilbym o polecenie jakiejs podobnej karty graficznej poniewaz z obecna mam taki problem ze musze tam pare razy tak zruszac kabelkiem przy wejsciu d-sub nie jest to wina napewno kabla poniewaz na 2 innych kompach chodzi zawsze za 1 razem a na tym musze ruszac kablkiem az w końcu sie zapali ekran(po restarcie oczywiscie) mozna wina porta?

Co myslicie o tej Nvidia Geforce 7300 GT ?

Jaka moge dac do mojego kompa karte DDR DDR2 ?

Pytanko czy oplaca sie kupic uzywana?

Ram jaki obecnie posiadam : Nanya M2U51264DS8HC3G-5T 512MB

Szybkosc pamieci PC3200 (200mhz)

Typ pamieci DDR SDRAM

Moja Plyta glowna to Epox EP-8K9A7I

Chcialbym dokupic 1 gb i jeszcze pytanko ile max mogbym tu dac ramu?(gb)

Fundusze to ok 150 zl bez wysylki :slight_smile:

adkam12 ,

Zapoznaj się z - tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Odswieżam!:slight_smile:

Nie inwestuj kasy w tak stary sprzęt, nie warto.

heh no fakt mam do was takie pytanie za ile bym ok kupil komputer ktory uciagnal by Minecrafta?:slight_smile:

Nie kupuj GeForce 7300 GT. Cóż z tego, że ma Shader Model 3.0, ale tylko 8 potoków. :!: W praktyce nie będziesz miał dużego pożytku, wręcz przeciwnie. Grafika ta jest zbyt mało wydajna na obsługę Shader Model 3.0 czyli DirectX 9.0c. Kup tak jak mówiłem, chyba że wolisz słuchać większości i sprzedawców w sklepach, którzy najtańszy złom wcisną. Za Cenę 100 zł kupisz szybką 12. potokową kartę ATI Radeon X800 GTO a za 200 zł X1950XT. Chłopie ilość potoków się liczy i szerokość magistrali pamięci RAM w kartach graficznych do gier Możesz mieć z 4 GB RAM-u a wydajność przy słabej karcie będzie utopieniem pieniędzy.

Autorze tematu. Rozbudowa komputera ma zawsze sens w przydatku chęci grania w nowe gry komputerowe. Przedmówcy pisały o wymianie płyty głównej i procesora, lecz nie zaproponowali najważniejszej opcji czyli zamiany karty graficznej ATI Radeon 9600 na np. ATI Radeon 9800 za 79 zł lub jeszcze lepiej na ATI X800 za 100 zł przy pozostawieniu starej płyty i procesora. W grach 3D liczy się głównie wydajność karty graficznej. :!:

viewtopic.php?f=2&t=218423&p=1446381#p1446381