Zakup routera wi-fi

Witam.Planuje zakup routera wi-fi i znalazłem router TP-LINK TD-W8901G co o nim myślicie? Chodzi mi o to że chcę go używać do PS3 poprzez wi-fi albo Ethernet.Ale jak będzie z graniem online? nie będzie lagów? nie będzie się sam rozłączał, czy będę miał neta w PS3 nawet przy wyłączonym PC? Czekam na opinie i porady jeśli macie inny router do zaoferowania to czekam na propozycje i porady.pozdrawiam

Mam model W8910G czyli nowszy od tego co podałeś i mogę ci go polecić. Spisuje się bardzo dobrze, b. rzadko zawiesza się, nie rozłącza internetu, nie muli przy pobieraniu/przesyłaniu wielu plików przez LAN. WiFi działa bezproblemowo. Co do jednego z twoich pytań to wyłączenie komputera nie ma nic do tego że internetu nie będzie na drugim komputerze czy na PS3.

ja działam na netgear, również z konsolą ps3 wszystko działa ok:) dgn1000 lub dgn2000 będą odpowiednie dla ciebie jeśli chodzi o ta firme. (są z nowszym standardem N) chociaż dg834 też będzie spoko.

Ja również posiadam ten ruter i sprawuje się znakomicie,ten który sobie upatrzyłeś TP-LINK TD-W8901G też będzie ok. :slight_smile:

W8910G od W8901G różni się de facto tylko chipsetem, przynajmniej sprzedawca tak mówił jak kupowałem router.