Zakup samochodu

Witam mam pytanie dotyczące zakupu samochodu .Mam 19 lat i prawko od 5 miesiecy .Nie mam żadnych zniżek a przy zakupie zarejestrowanego samochodu ile zapłace za przerejestrowanie go na mnie ? czy to zalezy od pojemnosci ? jezeli tak to planuje zakupic samochód o pojemnosc 2,0 .

Kolego. Jeśli zarejestrujesz na siebie to OC przy takiej pojemności wyjdzie 1500 wzwyż. Poza tym polecam mniej koni. Nie obraź się ale jesteś młody i niedoświadczony, a z takim silnikiem pod maską to palma odbija. Zacznij od czegoś 1.4, 1.6. Pojezdzisz, nabierzesz doświadczenia i ogłady, dostaniesz zniżki wtedy fundniesz sobie furkę z silnikiem 2.0

Pozdrawiam

Jak ktoś będzie chciał to się zabije motorowerem…

Przemek1987 , częściej giną ludzie na ścigaczach niż na skuterach.

Chodziło mi o to, że moc nie wpływa aż tak bardzo na to czy się rozbijemy/

To w takim wypadku będzie najlepsze 1.9 tdi bo za 2.0 się więcej płaci,ale polecam 205 GTI w dobrym stanie :stuck_out_tongue: ma 1.9 silnik :smiley:

ja na 1 samochód proponowałbym 1,2 max do 80 koni, aby się obyć z prowadzeniem samochodu samodzielnie, bo to co się nauczyło na kursie na samochodziku 65 konnym, a potem prowadzenie diesla/benzyny o pojemności 2,0 i mocy co najmniej 120 koni z niewielkim doświadczeniem może skończyć się naprawdę źle. Poza tym biorąc pod uwagę wiek i taką pojemność to jak ci wyliczą ubezpieczenie to pójdziesz z torbami.