Zakup Samsunga galaxy s4


(Xkubix11) #1

Witam, zamierzam kupić sgs4. Zależy mi aby był nowy z gwarancją. Co myślicie o tej aukcji- http://allegro.pl/nowy-samsung-i9505-ga ... 42032.html ?


(lordjahu) #2

Wygląda na nowy na tej aukcji, lecz co do Gwarancji - to chyba bardziej ze sklepu niż od Samsunga. PS : na pierwszym zdjęciu nie ma logo samsunga.

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-gwa … 79691.html - tu masz ponad roczną gwarancję producenta i 6 miesięczną na towar od sprzedającego


(apik) #3

Witam,

W tej cenie dostaniesz nowy na gwarancji producenta, a nie tak jak w przypadku tej aukcji serwisowej, czyli udzielanej przez ich firmę.


(Xkubix11) #4

Napisałem do nich i odpisali mi, że w razie awarii muszę telefon odesłać do nich a oni do autoryzowanego serwisu. Apik mam prośbę, mógłbyś mi dać linka do takiej aukcji z podobną ceną i gwarancją producenta? Bo znalazłem coś takiego- http://allegro.pl/nowe-samsung-galaxy-s … 13906.html. Da się coś jeszcze taniej znaleźć? Dzięki za odpowiedzi :slight_smile:


(apik) #5

http://allegro.pl/samsung-s4-i9505-bial … 88519.html

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-i95 … 24000.html


(folusek) #6

te podane przez ciebie telefony nie są z Polskiej Dystrybucji lecz z Europy :frowning: , także problem z gwarancją u Samsunga

lepiej jakbyś szukał jakiś bez brandu z Product Code Xeo

poczytaj dokładnie ten wątek :slight_smile:

GDZIE KUPIĆ SAMSUNG GALAXY S IV - SKLEP CZY ALLEGRO ?

Pamietaj by mieć gwarancję musisz mieć paragon fiskalny lub Fakturę VAT

Uwaga !!


(Xkubix11) #7

Dzięki Panowie. A jest jeszcze opcja aby znaleźć galaxy s4 tak aby sprzedawca wystawił fakturę? Pytam ponieważ telefon będzie brany na firmę i taniej by mnie to wyniosło :slight_smile:


(folusek) #8

pewnie że można znaleźć tylko musi to być faktura Vat a nie marża :slight_smile:


(Xkubix11) #9

Czyli jak bym kupował w tym sklepie- http://zomax.eu/p/1/5454/samsung-galaxy … rkowe.html to z gwarancją u Samsunga będzie wszystko ok? Dobrze rozumiem? :stuck_out_tongue: