Zakup smartphona do 2000 zł

Cześć!

Planuję kupić sobie wypasiony smartphone. Chciałbym, aby miała: wi-fi, dobry aparat (przynajmniej 5 Mpikseli), możliwość otwierania pdf-ów, wbudowany odbiornik tv, dość wytrzymałą baterię, porządny odtwarzacz wideo. Czekam na propozycje. Podawajcie linki i cenę.

Jedyny telefon jaki mi się nasuwa z odbiornikiem TV to N96, która posiada wbudowany tuner. (Sam mam taką, lecz z tego co wiem to jak na razie ten typ telewizji u nas nie działa.)

Za 2000 zł. masz duży wybór - m.in. HTC HD2, HTC Desire, Motorola Milestone, HTC Nexus One.

Mają wszystkie

Wszystkie mają chyba 5 MPx wzwyż, chociaż megapiksele nie mają wpływu na jakość

WM i Android potrafią otwierać PDF z odpowiednimi programami, aczkolwiek do ebooków najlepiej sprawdzi się HD2 - największy ekran.

Nie licz na to, że będą działać dłużej niż 2-3 dni przy niewielkim używaniu - to nie stare Nokie, które chodziły po 1-2 tygodnie. Bateria ma tu sporo rzeczy do napędzenia - m.in. silny procesor, duży ekran - to wystarczy, by dość szybko spadała.

Tutaj chyba jednak bryluje WM - TCPMP, CorePlayer - pozwalają odtwarzać m.in. filmy z napisami. Na Androida jest niewiele odtwarzaczy, aczkolwiek darmowy do DivXów jest.

Nexus One jest dostępny w Polsce i w języku polskim?

Nie jest dostępny w Polsce, ale można go sprowadzić - sprowadzony z krajów EU ma już chyba domyślnie polski w ustawieniach, a do sprowadzonego z USA można wgrać Cyanogenmoda, który ma wbudowany PL

zaczekaj lepiej i spraw sobie HTC Evo to jest wypasiony smartphone :o

http://www.htc.com/us/products/evo-spri … 0#overview

http://pda.pl/news/htc_evo_czyli_usa_ot … androidem/

http://www.geektoys.pl/htc-evo-4g-telef … bsluga-4g/