Zakup telefonu do pracy

Witam

Nie znalazłem działu Powitalnia więc pozdrawiam Wszystkich :smiley:

Mam dosyć poważny problem z wyborem aparatu komórkowego. W pracy jest akcja wymiany aparatów no i nastawiam się na Nokie E72 bo na E7 mnie po prostu w obecnej chwili nie stać. Ten model, E72, ma tak naprawdę wszystko co potrzebuje do pracy: klawiaturę qwerty, synchronizację z Exchange, nawigację i dobrą baterię. To ostatnie jest dla mnie dosyć istotne bo dużo podróżuję.

Jak wiadomo Nokia porzuciła Symbiana na rzecz WP7 więc jestem w kropce. Kupić stary i sprawdzony telefon z Symbianem na pokładzie czy poczekać na inne słuchawki od Nokii z WP7???

Co radzicie ??

Ja bym kupił stary i sprawdzony bo w nowym mogłoby się okazać, że pedał gazu blokuje się przez dywanik.

Nie bardzo rozumie aluzji blokowania gazu przez dywanik … chodzi Ci o to że może WP7 być porażką w wykonaniu Nokii ?

Moze Blackberry?

Blackberry nie przejdzie ze względu że ta firma pobiera CHORE opłaty licencyjne za każdy terminal - nie potrzebne nam szyfrowanie.

Może coś na Androidzie? Motorola Defy? Nawet deszcz jej nie zaszkodzi. Natomiast Samsungi są bardzo wrażliwe, łatwo się rysują itp.

Właśnie że ja do tych ekranów dotykowych jakoś nie mam przekonania… chyba staroświecki jestem …

Mnie też dotyk nie przekonuje. A co do “dywanika”, to 7 w telefonie to jak dla mnie zbyt nowy system. Będzie zabawa w aktualizacje zamiast efektywna praca z telefonem. I gwoździem programu jak sam wspomniałeś jest bateria.

To może kompromis dotyk i qwerty wysuwane ?