Zakup telefonu do pracy


(Thunderbird76) #1

Witam

Nie znalazłem działu Powitalnia więc pozdrawiam Wszystkich :smiley:

Mam dosyć poważny problem z wyborem aparatu komórkowego. W pracy jest akcja wymiany aparatów no i nastawiam się na Nokie E72 bo na E7 mnie po prostu w obecnej chwili nie stać. Ten model, E72, ma tak naprawdę wszystko co potrzebuje do pracy: klawiaturę qwerty, synchronizację z Exchange, nawigację i dobrą baterię. To ostatnie jest dla mnie dosyć istotne bo dużo podróżuję.

Jak wiadomo Nokia porzuciła Symbiana na rzecz WP7 więc jestem w kropce. Kupić stary i sprawdzony telefon z Symbianem na pokładzie czy poczekać na inne słuchawki od Nokii z WP7???

Co radzicie ??


(Miszkurka2000) #2

Ja bym kupił stary i sprawdzony bo w nowym mogłoby się okazać, że pedał gazu blokuje się przez dywanik.


(Thunderbird76) #3

Nie bardzo rozumie aluzji blokowania gazu przez dywanik … chodzi Ci o to że może WP7 być porażką w wykonaniu Nokii ?


(Gcwanek) #4

Moze Blackberry?


(Thunderbird76) #5

Blackberry nie przejdzie ze względu że ta firma pobiera CHORE opłaty licencyjne za każdy terminal - nie potrzebne nam szyfrowanie.


(MaRa) #6

Może coś na Androidzie? Motorola Defy? Nawet deszcz jej nie zaszkodzi. Natomiast Samsungi są bardzo wrażliwe, łatwo się rysują itp.


(Thunderbird76) #7

Właśnie że ja do tych ekranów dotykowych jakoś nie mam przekonania… chyba staroświecki jestem …


(Miszkurka2000) #8

Mnie też dotyk nie przekonuje. A co do “dywanika”, to 7 w telefonie to jak dla mnie zbyt nowy system. Będzie zabawa w aktualizacje zamiast efektywna praca z telefonem. I gwoździem programu jak sam wspomniałeś jest bateria.


(mozilla007) #9

To może kompromis dotyk i qwerty wysuwane ?