Zakup telefonu z klapką-czy warto?

Chciałem kupić telefon z klapką dla teściowej,poprosiła mnie o to bo nie ma pojęcia jaki wybrać.

Ja też się za bardzo na tym nie znam więc chciałbym się was poradzić jaki warto kupić za 1zł max do 50zł,żeby działał w erze,a abonament max 60 zeta.

Na allegro znalazłem coś takiego super telefon z klapką co o tym sądzicie ?? Czy warto ??Sądząc po opisie musi być naprawdę fajny.

Lol, jajca se robisz? :lol:

takie coś to raczej do działu na luzie :slight_smile:

Żadne jajca,w przyszłym tygodniu rezygnuje z TP-sy i chce zakupić komóre.

Czy nokia 6310 (bo innego z klapką w tej cenie chyba nie ma albo ja nie widzę) to będzie dobry wybór?Czy raczej próbować ją przekonać żeby brała jakiś bez klapki?

napewno :?: to co podałeś na allegro:

  1. myślę że tesciowej się nie spodoba

  2. to jest gra :smiley:

Z tym linkiem może trochę przesadziłem,ale nie wytrzymałem jak to zobaczyłem.

Co do tematu to pytam jak najbardziej poważnie.

Edit:Telefon nie musi mieć wodotrysków,wystarczy jak będzie bezawaryjnie działał,żeby bateria w miarę długo trzymała,wygodne przyciski i czytelne cyfry na wyświetlaczu bo to już starsza osoba z gorszym wzrokiem.

Pixel a Nokia 6103 :?:

fakt aukcja jest konkretna :mrgreen:

Niestety ale na stronie ery nie mogę znaleźć tego modelu (chyba że nie potrafię)tylko ważne żeby był w abonamencie do ok 60 zł i kosztował tak do ok 50zł no i żeby miał klapkę (tak sobie ubzdurała).

Większość kobiet ma to do siebie, że nosi komórkę w torebce.

Jak to ma być telefon dla Teściowej to powinien spełniać

trzy podstawowe warunki :

  1. prostota,

  2. klapka - ażeby nie musiała pamiętać o blokowaniu klawiatury,

  3. duże czcionki na wyświetlaczu,

np. Samsung X160.

Przede wszystkim : PROSTOTA ! żadnych wodotrysków.

(chyba, że masz nowoczesną Teściową)

Już oczopląsu dostałem od tych cyferek modeli,znalazłem tą nokie 6103 tylko czy będzie spełniała takie wymagania jak napisał Maryś bo moja teściowa nie jest nowoczesna.

Tego samsunga x160 chyba niema w ofercie,jest x 660.

Tylko który lepiej,proszę doradźcie bo ja już nie dość że mam oczopląs to jeszcze mętlik w głowie.

Jest : Samsung X160

Nie sprawdzałem, czy ta oferta jest odpowiednia odnośnie płatności.

Inaczej : Każdy prosty telefon, który będzie spełniał warunki, które

wymieniłem powyżej.

OK dzięki,widocznie przeoczyłem.Im prostszy będzie tym lepiej, bo te dzisiejsze telefony takie skomplikowane (napewno by się niepołapała) i często się zawieszają.

ale jajca sobie robisz :-o

Aukcje z alegro fun ??

ja proponuje Motorole V3- duży wyświetlacz, z klapką telefon, duże klawisze…

Zależy jakie masz stosunki z teściową… np. ten fon spełnia w części twoje wymagania, klapka jest.

Na teściową złego słowa nie mogę powiedzieć.

Co do telefonów to zależy, co akurat będą mieli na składzie,ale napewno wybiorę któryś z tych trzech modeli (muszę jeszcze je z bliska obejrzeć)

-Nokia 6103

-Samsung X160

-Motorole V3

Wszystkie trzy mi się podobają i mieszczą się przynajmniej w założonym przezemnie przedziale cenowym :smiley:

Dzięki za pomoc :piwo:

Najbardziej elegancka i wybajerzona to jest motka, chociaż samsung też ma “artystyczną” obudowę; miałem go w ręce i spoko, prosty fon, w miarę cienki. No i samsung nie ma aparatu.

Jutro idę do salonu,pomacam,obejrzę to wtedy wspólnie z teściową wybierzemy.Fakt motka najfajniejsza,ale to już od niej zależy czy weźmie nokię czy motkę,bo jednak samsung odpada.