Zakup telefonu z klapką-czy warto?

(Pixel) #1

Chciałem kupić telefon z klapką dla teściowej,poprosiła mnie o to bo nie ma pojęcia jaki wybrać.

Ja też się za bardzo na tym nie znam więc chciałbym się was poradzić jaki warto kupić za 1zł max do 50zł,żeby działał w erze,a abonament max 60 zeta.

Na allegro znalazłem coś takiego super telefon z klapką co o tym sądzicie ?? Czy warto ??Sądząc po opisie musi być naprawdę fajny.

(outca$t.) #2

Lol, jajca se robisz? :lol:

(system) #3

takie coś to raczej do działu na luzie :slight_smile:

(Pixel) #4

Żadne jajca,w przyszłym tygodniu rezygnuje z TP-sy i chce zakupić komóre.

Czy nokia 6310 (bo innego z klapką w tej cenie chyba nie ma albo ja nie widzę) to będzie dobry wybór?Czy raczej próbować ją przekonać żeby brała jakiś bez klapki?

(Stachu86) #5

napewno :?: to co podałeś na allegro:

1. myślę że tesciowej się nie spodoba

2. to jest gra :smiley:

(Pixel) #6

Z tym linkiem może trochę przesadziłem,ale nie wytrzymałem jak to zobaczyłem.

Co do tematu to pytam jak najbardziej poważnie.

Edit:Telefon nie musi mieć wodotrysków,wystarczy jak będzie bezawaryjnie działał,żeby bateria w miarę długo trzymała,wygodne przyciski i czytelne cyfry na wyświetlaczu bo to już starsza osoba z gorszym wzrokiem.

(Stachu86) #7

Pixel a Nokia 6103 :?:

fakt aukcja jest konkretna :mrgreen:

(Pixel) #8

Niestety ale na stronie ery nie mogę znaleźć tego modelu (chyba że nie potrafię)tylko ważne żeby był w abonamencie do ok 60 zł i kosztował tak do ok 50zł no i żeby miał klapkę (tak sobie ubzdurała).

(Maryś) #9

Większość kobiet ma to do siebie, że nosi komórkę w torebce.

Jak to ma być telefon dla Teściowej to powinien spełniać

trzy podstawowe warunki :

1. prostota,

2. klapka - ażeby nie musiała pamiętać o blokowaniu klawiatury,

3. duże czcionki na wyświetlaczu,

np. Samsung X160.

Przede wszystkim : PROSTOTA ! żadnych wodotrysków.

(chyba, że masz nowoczesną Teściową)

(Pixel) #10

Już oczopląsu dostałem od tych cyferek modeli,znalazłem tą nokie 6103 tylko czy będzie spełniała takie wymagania jak napisał Maryś bo moja teściowa nie jest nowoczesna.

Tego samsunga x160 chyba niema w ofercie,jest x 660.

Tylko który lepiej,proszę doradźcie bo ja już nie dość że mam oczopląs to jeszcze mętlik w głowie.

(Maryś) #11

Jest : Samsung X160

Nie sprawdzałem, czy ta oferta jest odpowiednia odnośnie płatności.

Inaczej : Każdy prosty telefon, który będzie spełniał warunki, które

wymieniłem powyżej.

(Pixel) #12

OK dzięki,widocznie przeoczyłem.Im prostszy będzie tym lepiej, bo te dzisiejsze telefony takie skomplikowane (napewno by się niepołapała) i często się zawieszają.

ale jajca sobie robisz :-o

Aukcje z alegro fun ??

(xomo_pl) #14

ja proponuje Motorole V3- duży wyświetlacz, z klapką telefon, duże klawisze.....

(outca$t.) #15

Zależy jakie masz stosunki z teściową... np. ten fon spełnia w części twoje wymagania, klapka jest.

(Pixel) #16

Na teściową złego słowa nie mogę powiedzieć.

Co do telefonów to zależy, co akurat będą mieli na składzie,ale napewno wybiorę któryś z tych trzech modeli (muszę jeszcze je z bliska obejrzeć)

-Nokia 6103

-Samsung X160

-Motorole V3

Wszystkie trzy mi się podobają i mieszczą się przynajmniej w założonym przezemnie przedziale cenowym :smiley:

Dzięki za pomoc :piwo:

(outca$t.) #17

Najbardziej elegancka i wybajerzona to jest motka, chociaż samsung też ma "artystyczną" obudowę; miałem go w ręce i spoko, prosty fon, w miarę cienki. No i samsung nie ma aparatu.

(Pixel) #18

Jutro idę do salonu,pomacam,obejrzę to wtedy wspólnie z teściową wybierzemy.Fakt motka najfajniejsza,ale to już od niej zależy czy weźmie nokię czy motkę,bo jednak samsung odpada.