Zakup telefonu z Wi-Fi ; cena do 250zł - jaki model?

Witam. Mam zamiar zakupić telefon z Wi-FI :slight_smile: Ważne również, aby aparat spisywał się dobrze :slight_smile: Mój budżet to 200-250zł.

Zastanawiam się nad modelem: LG GT500, LG GT505 ; czym różnią się te dwa modele? Na porównywarce nie było różnic :slight_smile:

Jedynie w GT500 aparat troszkę mnie nie zadawala, nie wiem jak jakość po zrzuceniu na PC :slight_smile: miałem okazję przetestować…

Jak się GT505 spisuje ? :stuck_out_tongue:

Czekam na propozycje … :smiley:

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/3872/3929/4385/4352/

Według mnie GT500 lepszy szczegółami typu : 30mb więcej pamięci telefonu. Brałbym GT500. Pozdrawiam

Lepiej dozbieraj jeszcze ze 100 zł. i kup coś z normalnym systemem np. LG Swift GT540, a nie takie coś - co z tego że jest Wi-Fi jak na to nawet porządnej przeglądarki WWW nie będzie. Na GT540 będziesz mieć dobrą przeglądarkę i do tego niezły układ graficzny na którym da się pograć nawet w nowsze gry, no i system Android, którego możliwości nie muszę przedstawiać - są naprawdę duże.

Nokia E51 za te pieniądze można dostać dobry egzemplarz. Wytrzymała, z systemem i jak dla mnie to bezawaryjna przez cały okres użytkowania.