Zakup telefonu

mam 500 zł

chce kupic jakis telefon ale sie na tym kompletnie nie znam, bo wczesnije nie mialem telefonu

hmm…

dobrze by bło jak by odtwarzał mp3, miał jakis aparat i zestaw głośnomówiacy i jaka siec jest najlepsza ?

///

witam wszystkich jestem tu nowy :slight_smile:

na abonament ??

na kartę ??

nowy ??

używany ??

najlepiej nowy i na karte …

Dobre telefony niedrogo są w Mix’ach. Np. kupujesz telefon i musisz doładowywać przez 2 lata za ileśtam zł, albo płacisz rachunek ale wszstko co zapłacisz masz na rozmowy i SMS’y.

Odwiedź salony Orange, plusa, Ery w swoim mieście i polookaj,

Ale w mixach wszystko jest droższe niż w telefonach na kartę.

Kolega ostatnio kupił w Erze Sony Ericsson K700i i jest bardzo zadowolony.

W abonamencie 40zł jest 80 darmowych minut a telefon kosztuje 89zł.

Abo abonament 20zł w którym jest 40 darmowych minut a fonik kosztuje 389 zł.

Umowa na 2 lata, a potem nowy fonik :lol:

polk0 tylko my nie wiemy czy kolega n3wbie jest pełnoletni, a do zawarcia umowy jest to potrzebne no chyba, że umowa będzie podpisywana na kogoś innego (np. z rodziny).

Jeśli chodzi o operatora to każdy ma inne zdanie. Najlepiej poszukaj cen na ich stronach.

Tak samo jest z telefonami (każdy ma swoje zdanie) jednak, jak sam zauważyłeś najbardziej popularne są chyba 3 marki Nokia, Sony Ericsson i Siemens, chociaż ten ostatni ja odradzam bo mają słabe baterie.

Pozdrawiam

n3wbie

dozbieraj jeszcze 100zł. i kup motorole e398

świetny mp3player z głośnikami stereo (mozliwość podpięcia słuchawek) zestaw glośnomówiący, dzwonki poli i mp3, aparat vga, java, rozszerzalna pamięc trans (64MB w zestawie), światła zdarzenia,

najlepszy tlefon w tej klasie cenowej

Tia…

po 1: do czego bedziesz uzywal fona ?

2: CHcesz z mixa czy moze byc np: sam fon bez sima ?

3: potrzebny Ci aparat i inne takie zbedne funkcje ?

Aju Motorola E398 wcale nie jest taka najlepsza. Ma wiele fajnych bajerów, ale brak np. pamięci wewnętrznej na smsy to jej prawdziwy minus. Sam miałem tego fona i do końca nie byłem z niego zadowolony.

Za kwotę 600zł polecałbym już jakiegoś SE np K700i. Na Allegro trafiają się fajne oferty z małą ceną tego telefonu.

Pozdrawiam

wystarczy wpisać odpowiedni op-code 8)

bez pamięci zewnętrznej ==> to ja już ślicznie dziękuje (chociaz musze powiedzieć iż była to jedyna rzecz która odstraszyła mnie od tego fona - 41MB to dla mnie zdecydowanie za mało)

Za 500zł to kupi Se k508i ja go mam i polecam!! Naprawde nawet się niezastanawiaj! Heyah też do niego pasuje! :smiley:

za 500 zeta kupił bym używanego SX1 lub M65.

Ja bym kupil wziol 3120/3100 za 300 zl nowke + jakis starter a reszte przeznaczyl na cos do furki ew. na dziewczyne ^^ no ale tak jak pisalem wyzej nie wiadomo co gosciu chce, swoja droga mysle ze to jakis 14 latek i chce fona do szpanu - w takim wypadku polecam np: SCX65

Se k300i ma mp3 aparat itd

moze kup sobie nokie N-Gage albo sony ericssona k500i

Lepiej to drugie :slight_smile: