Zakup telefonu

Witam.

Kupuję nowy telefon. Jest to model Sony Ericsson D750i po bardzo korzystnej cenie 400zł, tel jest nowy z salonu i posiada gwarancję na dwa lata.

Owy tel widziałem i nie jest to kicha! Mam też możliwość kupna Nokia N70 za 300 drożej ale jest ona z angielskim meni. Z tego co wyczytałem to między aparatami są niewielkie różnice.

Co o tym sądzicie ?

N70 oczywiście lepsza ze względu na symbiana, ale nie opłaca się dopłacać 300 zł.

P.S

Fajnie się masz :slight_smile:

Ja bym radził nie przepłacać tylko za nazwe… :?

Nie za nazwę tylko za ogromnego plusa jakim jest symbian. Nie znasz się to się nie wypowiadaj! Nokia na pewno nie straci za 2 lata tyle na wartości co ten SE.

Czy twoin zdaniem 400zł to co ? za mało czy za dużo ?

Ja mam za tyle i uważam, że to nie jest wysoka cena. Porównaj z allegro;)

To, że ty masz może taniej no to … w co wątpię.

Proszę o konkretne odp. :wink:

Oczywiście 400 zł za D750i to super interes :slight_smile:

A może masz coś taniej :wink:

Jakbym miał to bym dawno na Allegro handlował :stuck_out_tongue:

Wniosek prosty :mrgreen:

Napisałbym czemu taka cena ale regulamin :stuck_out_tongue: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to mam nadzieje że jak będziesz na basenie czy gdzieś stanie Ci się to co poprzedniemu właścicielowi :slight_smile: i co wtedy zrobisz :> pójdziesz na policje? :mrgreen: :lol:

He He bardzo śmieszne.

Telefon jest legalny nie kradziony. Poprostu mam możliwość tańszego kupna wszelkiej maści telefonów z pewnej sieci ale co tam skoro nikt mi nie odpowiedział konkretnie na zadane pytanie to uważam temat za zamknięty. Zawsze można było liczyć na waszą poradę ale dziś to …

Dzięki. Pozdro.

A jak wg. Ciebie ma wyglądać konkretna odpowiedź :>?

Badzo chętnie odpowiem:)

Lika wiesz tak właściwie to już karolzet odpowiedział Ci bardzo konkretnie. Poza tym widziałeś cey tego fona na allegro i… nie wiesz czy się opłaca ? Pewnie kupujesz z jakiejś super hiper hurtownni (której adres jest dostępny tylko na allegro za odpowiednią opłatą). :lol:

D750 - super fon, ale czy 400zł to nie ZA TANIO ?

N70 nie dosyć ze dopłacasz 300 to jeszcze za 400 byś musiał simlocka zdjąć

No właśnie też mi się wydaje, że te telefony to z superhurtownii z superporadnika z Allegro :slight_smile:

P.S Te hurtownie nie istnieją :stuck_out_tongue:

Jak ktoś ma znajomka w salonie to może i pomoże kupić taniej :stuck_out_tongue:

Adresy hurtowni to niezłe kłamstwo :x i jeszcze za to kasę biorą…

Co do pytania, choć temat uważa za zamknięty = D750

zciwo racja z tymi adresami hutowni. Moze i sa takie hurtownie, ktore sprzedaja telefony po duzo nizszych cenach, ale nie pojedyncze egzemplarze, tylko hurtowo(a to chyba kazdy wie co to znaczy)