Zakup telewizora proszę o radę


(antiferno) #1

Jako że nie orientuje sie w rynku chciałbym prosić o wskazanie najlepszego modelu TV w cenie do ok 1500zł max w rozmiarze 32".


(xyzzyx) #2

Zajrzyj tu: http://www.hdtv.com.pl/forum/ Znajdziesz opisy, opinie, testy.


(Walkiria 84) #3

może Samsung UE32F5300 albo UE32ES5500 lub UE32F5500


(antiferno) #4

Opinie testy .... tv ma być do tv naziemnej + ewentualne podłączenie netbooka żeby pooglądać film. Pooglądam te samsungi.


(Walkiria 84) #5

mam samsung UE32EH5300 poprzednik UE32F5300 i jest spoko.

fullhd; led; net po kablu (wifi po zakupie specjalnego adaptera); cyfrowe wyjście audio; 2 usb2 (z czego jedne oznaczone jako usb hdd o wydajności 1A do podłączenia i zasilania zew. dysków bez konieczności kombinowania z dodatkowym zasilaniem kieszeni); 3 hdmi; smarttv: ipla, iplex, itvp, tvnplayer, andrino, onet vod, interia vod, skype (trzeba dokupić specjalną kamerkę samsunga), YT, przeglądarka do neta itp. - możliwość doinstalowania/odinstalowania aplikacji ze' sklepu 'samsunga (ok 500-600MB pamięci na aplikacje); praca w sieci 'DLNA' (muzyka, filmy, obrazki - można powiązać, np. z kontem picasa, FB); wygodny pilot, ale tv można sterować też z użyciem zwykłej klawiatury i myszki na usb (można podpiąć przez hub do jednego z gniazd)- wygodniej do neta; możliwość eksportu/importu listy kanałów na/z zew. dysku. zamiast przycisków sterujących na obudowie jest grzybek (podobny do tego z padów), umieszczony w dolnej krawędzi ekranu, umożliwiający sterowanie podstawowymi funkcjami tv (włącz/wyłącz/głośność/program/źródło sygnału/menu itp.). aha instrukcja użytkownika i help wbudowane są w pamięć tv :wink: - na wszelki wypadek jakby książka przepadła.

jedyny minus jaki mi przeszkadza to brak możliwości nagrywania programów na dysk (choć w necie można wyczytać, że jest to blokada programowa i można ją 'odblokować' wchodząc do menu serwisowego tv - możliwa utrata gwarancji za grzebanie w menu serwisowym, bo każde odpalenie tego menu jest rejestrowane w pamięci telewizora)