Zakup Tunera DVBT na USB Not Only TV Hybrid LV5HD

Witam mam pytanko przymierzam się do zakupu Tunera DVBT na USB o nazwie Not Only TV Hybrid LV5HD o taki chciał bym go podłączyć pod tv kablową Toya zagadaka czy kanały z DVBT będą działać czy potrzebuje antenę np siatkową , mieszkam w bloku

DVB-C - tv kablowa - wpinasz kablówkę.
DVB-T - tv naziemna - tu potrzebna jest antena najlepiej zewnętrzna.

Jeśli go kupisz, napisz jak się sprawuje. Kiedyś miałem tuner tej marki wpinany w PCI i zarówno on sam jak i jego oprogramowanie było totalną porażką. Wtedy nazywano tą markę Everything But Not TV.

Mały OFFtopic

Not Only TV DVB-T USB Deluxe chyba sporo uszkodzonych śmieci mieli swego czasu na aledrogo, brat trafił jedną uwaloną za nic nie odtwarzała żadnej stacji nawet spod anteny zbiorczej. Kumpel dał mi kiedyś do testowania siakiś tani tuner na patyku i śmigał nawet na tej małej antence od not tv tyle że potrzebował procka pokroju C2D…

Pytanie po co ci tuner pod PC? Koniecznie chcesz oglądać TV na monitorze?

Nie mam telewizora znaczy mam ale koszt jego naprawy to 300 zł monitor mam dell 1704 fpv czy cos

Poszukaj coś na chipie IT9135.

Kiedyś kupiłem takie coś i nigdy nie sprawiało problemu:


Fajnie współpracowało z programem Splash Lite 1.8.1.
Gdybyś chciał go używać, zwróć uwagę, aby była to właśnie wersja 1.8.1. Do wyższych producent zaczął dodawać upierdliwe adware’y.

Niestety mam tylko takie coś w cenie do 50 zł lub cos takiego Inny szukam czegoś do toya

Jeśli ma być kablówka, to niestety ten model, który zaproponowałem, odpada.

Działa kabel podpięty pod zawias ( Tak zawias od balkonu ) od balkonu odległość od nadajnika 7 kilometrów znalazł 22 kanały odbiór ok w zależności od programu na tym Splash Lite mam pikselozę

Oczywiście jest to możliwe w sprzyjających warunkach. Metalowe części balkonu działają jak antena. Czasami droga a na pewno za mocna antena działałaby gorzej albo wcale.

Zmieniłem antenę na dwa wieszaki metalowe i działa zdjęcie poglądowe Moc 60 sygnał max 70 % taki chwilowy wynalazek