Zakup urządzenia wielofunkcyjnego


(Doboju) #1

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem urządzenia wielofunkcyjnego... wiadomo skaner, drukarka... Ważne jest żeby takie urządzenie posiadało wifi gdyż mam duży dom i łażenie z kablem byłoby sporym problemem. Na taki sprzęt chciałbym wydać 300-400zł. Udało mi się znaleźć coś takiego:

http://www.allegro.pl/item951729316_bro ... o_hit.html

http://www.allegro.pl/item945069976_dru ... fi_fv.html

Mam nadzieje, że coś doradzicie i podacie oferty takich sprzętów.


(Micoud81) #2

Na twoim miejscu brałbym takie coś http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/430993


(pupsik1) #3

Polecam DCP-375CW, używam od około miesiąca. Bezproblemowa instalacja w sieci. U siebie w domu mam 1 laptop z xp, 1 z Vistą, 1 z linuxem, i stacjonarny komp z Xp, wszystkie systemy obsługuje bez kłopotu, dla Linuxa trzeba ściągnąć sterowniki ze strony producenta, ale to bajka. Uwaga ten model nie ma kolorowego wyświetlacza, więc jest kłopot z drukowaniem prosto z karty pamięci. Model który poleca Vendor43, nie ma już tego mankamentu.


(Maciekkulesa) #4

Ja osobiście poczekałbym na HP z wi-fi z serii na tusze nr 703.

Mają wypuścić i wtedy tusze oryginalne będziesz miał za maks. 35 zł (czarny) i wtej samej cnie kolor.

Jęśli chcesz w tym momencie kupić to też brałbym brothera 375CW.

Jednak wziąłbym też pod uwagę Lexmarka X4975VE. Też ma wi-fi i jeszcze ADF (podajnik do skanera) i raczej tańszy od wymienionych brotherów. Kwestia jeszcze tuszy. Ale to już kwestia sporna czy ktoś chce mieć głowice w drukarce (oddzielne tusze, brother) czy głowice na pojemniku (kolory w jednym pojemniku, lexmark 4975).