Zakup używanego Xboxa360

Mam okazję zakupić bardzo tanio używany X360 bez dysku.

Mam takie pytanka:

-czy mogę popykać w demka? (konsola bez dysku)

-czy założenie konta jest łatwe i darmowe?

-jak wygląda gwarancja? muszę odsyłać do sklepu czy do MS ?

Tylko uważaj, masa używanych Xboxów są zablokowane przez MS z powodu zamontowania w nich obejść zabezpieczeń antypirackich, co do założenia konta - używane jest konto Windows Live ID.

I jak to Windows Live ID wygląda?

Musze się bawić w internecie przez komputer?

Czy normalnie tworzę konto na konsoli?

Za darmo oczywiście tak?

Nie opłaca się kupować używki jak nowy arcade kosztuje 600zł a za miesiąc ceny będą jeszcze niższe bo wyjdzie xbox 360 slim więc radzę poczekać.

Kupuję za 350zł. Więc zakup opłacalny jest.

A z cenami nówek, to raczej tak szybko one nie zejdą. Pewnie “Slim” będzie kosztować na początek z jakieś 1500zł.

To jak jest z tym robieniem kont?

I jak to jest z darmowym kontem na miesiąc?

Mogę robić co miesiąc nowe konta i będę miał cały czas za free?

Tylko dowiedz się z jakiego roku jest xbox z tyłu na naklejce pisze rok-miesiąc-dzień

Jeśli konsola nie jest na chipsecie jasper to odpuść sobie. Inne modele się grzeją i mają problemy.

Co do tworzenia konta to można zrobić z tego co wiem 3 na konsoli, więc jak już są zrobione to nowego nie zrobisz

Najlepiej zarejestrować się przez kompa wybierając inny kraj. Usługa XboxLive PL będzie dostępna za pare miesięcy. Można grać online ale niektóre dodatki etc są niedostępne.

Darmowe konto gold przez miesiąc można tylko wykorzystac przy tworzeniu pierwszego, więc zapewne już wykorzystane.

Konsola bez dysku jest bardzo głośna. Jeśli jeszcze jest używana to może mieć już napęd na wyczerpaniu.

Gry i dema gier można nagrac na pendrive do 16GB

Gwarancje masz z tego co pamiętam na rok, a na tzw 3ROD na 3 lata. Robisz to przez strone MC lub telefonicznie. Przysyłają kuriera i później do ciebie konsola wraca