Zakup Win. 7 opłaca się

Witam chciał bym kupić Windows 7 ULTIMATE za ok 700zł z tego co słyszałem to 7 to taka rozszerzona Vista lepsza grafika itp. i jeszcze 1 podobno aktualizacje do 7 nie są darmowe z tego co się skarżą niektórzy posiadacze.

Czy może lepiej jakiegoś fajnego xp home premium czy coś innego ja posiadam xp professional chyba 2008.

Mówcie co lepsze

Chłopie, z twojej wypowiedzi wynika, że masz bardzo blade pojęcie o systemach Windows. Poczytaj najpierw sobie co nieco o różnych wersjach Windows, a następnie porównanie możliwości poszczególnych edycji wybranego OSu i wtedy zdecyduj.

Jak masz duży dysk twardy(Chodzi mi o pojemność, więcej na: http://www.dobreprogramy.pl/Windows-zuz … 16717.html)to tak… jakbyś chciał instalować Vistę. To jest tak jak piszesz :o (Poza tym, że “żre” za dużo pamięci Ram. vista oczywiście). Chyba nie ma takiego systemu jaki masz zainstalowane :lol: wersja Windows XP została stworzona w 2002 roku.(Chyba, że moje informacje są zbyt stare…)

napisz jaką masz konfigurację to coś doradzimy…

A dlaczego ultimate? Nie było czegoś tańszego np. Home? A poza tym gdzie znalazłeś/aś Ultimate za 700zł?!

Wersja Ultimate tylko i wyłącznie się opłaca jeżeli jesteś menagerem jakieś sieci internetowej, i wykorzystujesz komputer do profesionalnych operacji. Jak jesteś przeciętnym użytkownikiem: Internet, Word, kilka Gier to Home Edition w zupełności wystarczy :slight_smile:

Mam 4BG ram ale i tak obsługuje 3,25 500gb dysk twardy. a z tym xp to mi sie porąbało z vistą troszkę mam normalnego xp professional z pakietem skórek dodatkowych. Sorki jeszcze raz porąbało mi się zdarza się. To mówcie czy się 7 opłaca czy jakiegos xp home premium??

Chyba 4GB (troszeczkę Ci się pomyliło)

PS.

Raz się pytasz o zakup Win 7, a teraz o zakup XP. Przecież masz XP Professional, on jest lepszy od Home Editon!

hahaha… przecież nie ma xp home premium jest xp ale Home Edition!!

Jezu, przecież wiadomo że jak mówimy o XP Home to mówimy o Home Editon. Faktem jest że jest to wersja której brakuje kilka mniej istotnych funkcji a fakt że kolega się pomylił mówiąc Home Premium zamiast Home Edition nie zmienia faktu że większość znas wie o co chodzi. Nie musisz tak się uczepiać szczegółów

Łamiesz przykazania kościalne :x (Dekalog) “1. Nie wzywaj pana boga swego na daremno” :lol: oczywiście ja też nie jestem bez winy… [-X

PS.

Nie wypowiadaj się za niego(WolfxPL)… [-X przecież to on zakładał ten wątek…

:x :x :x :smiley:

7 jest najlepsza, chodzi koledze na procku 1,2 GHz i 456 MB ram :slight_smile:

grubo ja mam 2,80GHz he

no coż czyli ja nie mogę narzekać na swoją specyfikacje słabszego komputera. No i ja nie narzekam

ale kolega ma strzały z tym jego winem i jakiego brać :smiley: nie rozumiem połowy wypowiedzi autora, ale nic. bierz 7 i o nic nie pytaj.

w 100 % zgadzam się z igi49]/b]