Zakup Windows 7

Witam, do premiery Windows’a 7 pozostało mniej niż 2 tygodnie. Czy sklepy takie jak Vobis czy Komputronik (lub inne) mają zamiar udostępnić zakup dopiero w dniu premiery czy będzie coś takiego jak zakup tudzień przed, a dostawa w dniu premiery dopiero ?? Tak jak Vobis miał kiedyś przedsprzedarz tak w polsce bynajmniej cicho na ten temat jest.

http://sklep.windows7.pl/ tu masz przedsprzedaż

Producenci OEM mogą oferować Windows 7 w swoich rozwiązaniach już od 9 października, reszta musi poczekać do premiery. Nie widzę żadnego sensu by płacić za coś i otrzymać to dokładnie w tym samym czasie co wszyscy

Bo w przedsprzedaży masz taniej

Skąd ta pewność? Premiery jeszcze nie było i zobaczymy jakie realne ceny będą w dniu premiery.

Bo wyraźnie było podane, że to są ceny promocyjne, i po premierze wzrosną o ileś tam procent

W vobisie można kupić komputer albo laptopa i z nim masz bezpłatny upgrade z visty do windows 7. A po premierze chyba będą dołączali standardowo win7. Jeśli chodzi o sam system to chyba najwygodniej skoczyć osobiście do sklepu w dniu premiery.

kompa to ja mam więc ta opcja jest mi zbędna

Tak tylko napisałem, bo jak ktoś akurat przymierza się do zmiany kompa to może się info przydać :smiley: . A premiera Win7 już za nieco ponad tydzień :slight_smile:

tak za dodatkowe 30 baksów…i tyle z “darmowego” upgradu

Jakie dodatkowe? Przecież masz info na stronie vobisu i tam też linki do str producentów. Przeczytaj sobie w dziale aktualności.

tak…tak… to przeklikaj sobie na stronie producenta ta rejestracje…jedni chca w euro drudzy w dolarach i oczywiscie placisz karta przez neta…

mikoano ,

Dodatkowo, jak najbardziej

Ponosisz koszty nośnika i wysyłki. Nie ma żadnego darmowego upgrade

Z tego co było na forum to widziałem że tylko Toshiba wymaga karty kredytowej.Ja jestem objęty Upgrade z MSI i robiłem normalny przelew i nie do MS tylko do MSI.Każda firma ustala inne warunki. Warto przed zakupem sprzętu wejść na stronę producenta i poczytać warunki Upgrade.Nie będzie potem niespodzianek.

Obsługą programu Windows 7 Upgrade nie zajmują się producenci bezpośrednio tylko firma działająca w imieniu producentów a dokładnie Mentor Media. Płatność jest możliwa tylko kartą kredytową.

20-30…euro czy dolarow…droga ta wysyłka…i płytka…

może ktoś podac ile płacił i u kogo?

Lenovo widziałem, że ma 17,7€ co wychodzi znacznie taniej niż 450zł za upgrade standardowy z Visty do Win7 Home Premium. Chodziło mi o brak kosztów związanych z samym zakupem nowego systemu.

HP 29,90euro…wysyłka do 4tygodni…rozsyła jakaś niemiecka firma… wczoraj opłacałem

~120zł…droga ta darmowa aktualizacja do windows 7…pogratulować kampanii reklamowej (darmowy upgrade)

Za wszystko się teraz płaci, nie ma nic za darmo ;). Ale lepiej zapłacić więcej za przesyłkę niż 4 razy tyle za sam system. Przynajmniej takie są moje odczucia :wink: