Zakup Xbox360 - pytania

Pytania o X360:

Czy to prawda że gry działające z płyty gorzej działają?

Widziałem filmik na YT, w którym gość pokazał GTA IV działające z dysku i z płyty.

Z płyty widać było że jezdnia się doczytywała.

Czy to był chwilowy problem? Czy takie niedogodności często występują?

I jaki czas mniej więcej zajmuje uruchomienie gry z dysku i płyty? Głównie chodzi mi o GTA IV.

Czy jeśli bym chciał kupić dysk o większej pojemności używany z Allegro, to będę musiał bawić się z jego ustawieniem czy coś?

Czy normalnie podłączam i mam gotowy do użycia?

Czy złącze scart (eurozłącze) jest dołączone do X360 ?

Gry z płyty nie działają gorzej tylko dłużej się wczytują. W tak rozbudowanych grach jak GTA IV albo RDR jeżdząc bo mapie dość szybko, konsola będzie miała lekki problem z szybkim wczytywaniem tekstur i poprostu mogą być zauważalne spadki FPS.

Xbox z dyskiem 60/120GB nie kosztuje jakoś dużo w porównaniu do tego bez dysku więc się to opłaca.

Do tego dochodzi hałas jaki wydziela napęd podczas gry z płyty.

Dyski możesz jedynie kupować orginalne przystosowane do xboxa (250GB max) lub też można kupić normalny dysk z tego co pamiętam firmy WD, ale tylko jeden model pasuje i jest z tym troche zabawy żeby go przystosować do działania

Co do eurozłącza to nie pamiętam, ale raczej nie ma. Tylko, że jak podłączysz eurozłączem to nie będziesz miał obrazu w HD (hdmi lub dołączony composite AV)

Co do słuchawek, to nie podłączysz ich do pada.

Słuchawki podłączyć podłącze, bo są przejściówki… tylko czy działać będą…

Będziesz co najwyżej mógł porozmawiać ze znajomymi czy coś, odgłosów z gry nie usłyszysz…

Co do dysku: ewentualnie jak podepniesz przez USB to możesz wykorzystać do 16GB - na dane gier, savey i kilka wersji demonstracyjnych wystarczy.