Zakup

A wiec mam pytanko bo mam komp

Procesor: Intel Pentium IV 2.4 GHz z HT

Płyta Główna: Intel D865GLC zintegrowana karta dźwiękowa dysk 80 GB seagate

512 DDr Karta Graficzna Radeon 9600 pro 256 MB 128-bit i zacinają mi sie takie gry jak Xpand Rally, Prince of persia warrior within na najwyższych detalach colin 4 i 05, Far Cry na średnich tez se zacina i mozecie mi podpowiedziec co dokupic zeby sie nie zacinały albo wymienic . Z góry dzieki

a iedy robiłeś format??? moze masz bardzo zaśmiecony windows

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … entry29315

lub format wskazany

o to sie nie martw format miałem nie jakie 3 miesiące temu codziennie czyszcze rejestr regclenarem i defragmentuje go co tydzień usuwam zbędne pliki to na pewno nic z tych rzeczy.

na PC zawsze beda sie zacinac chcesz grac w gry plynnie kup sobie konsole z PC to szkoda czasu do gier

Zawsze? chyba tylko u ciebie. Pc ma więcej możliwości z grami niz konsole.

Możesz głupot nie opowiadać ?? :?

Zainstaluj najnowsze omegi i podczas instalacji sterów nie włanczać fast write http://194.71.11.70/pub/games/PC/guru3d … a_2642_7z_[guru3d.com].exe

dzieki zbych spróbuje tak zrobic

Dokup drugie tyle pamięcie Ram(szybkiej) ,powinno według mnie dużo pomuc i przysipieszyć wszystko gry,programy i system. :slight_smile:

***********************

widzial ktos z was kiedys plynne gry na PC zeby ci niedogrywalo z dysku np. nierwalo animacji w jakims miejscu czekam ??

chyba tylko strategie turowe ewent. RPG bo one sa domena PC

konsola jest do gier i tego nikt niezmieni ,a jesli chcesz sie bawic na PC no coz; musisz wydac troche kasy inaczej nici z dobrej zabawy proste

na poczatek karta muzyczna, bo zintegrowana potrafi duzo obciazyc kompa jest do bani praktycznie i to ona jest skutkiem czestych zwolnien

potem wymiana grafy na ATI 9800 ewent. GF 6200_mod, 6600

i OC procka, wysokie FSB synchro z RAM 1:1

i jaka masz zasilke musi byc mocna/trzymac wzorowo napiecia

inaczej tez kapa przy wysokim obciazeniu

Update:

fiesta

Radzę zbastować z wyrażaniem dezaprobaty dla innych forumowiczów :evil:

konsole mają bardzo słabe bebechy. nawet nie podskoczą nowym komputermom. sek w tym że każda gra przed wydaniem na konsole jest przerabiana tak by się nie zacinać. przy wydawaniu gry na PC nikt się tak nie bawi i dlatego się przycinają. dlatego teraz gra z grafiką a la lata 80 ma wymagania p III 800 + 256 RAM albo i lepiej! mało jest gier z naprawdę lekkim silnikiem :-x

pamieta ktoś gothic 1? super wielkie obszary. tłumy istot i masa efektów i? p II 300 wymagania. czemu zawsze nie może tak być?