Zakupiłem "przypadkiem" 2 zasilacze. Który sobie zostawić?

Mam teraz Modecom Carbon 620, ale lata lecą, i czas na zmiany.
Pomijam moje działania po sylwestrze, ale zakupiłem 2 zasilacze. Jak ktoś używał to chętnie posłucham. I cenami bym się nie sugerował, Bo kiedyś miałem w jednym Modecom Feel 450 i działał bezawaryjnie 10 lat. A czarna lista i itd…
jeden muszę sprzedać. Linki ze sklepów


Kupiłem lekko używane z gwarancją.

Thermaltake to znam, miałem kiedyś, świetny A Cooler master to mam tylko obudowę

Masterwat bym zostawił. Całkiem spoko podobno. Jak coś to jaka cena za ten co nie wykorzystasz? :smiley:

Wsadziłem Thermalteha … cisza. Coolera moge oddać za 200
Pokatuje go troszkę w sumie i zobaczę
Tego modecoma carbona jeeszcze za 100 sprzedam?

Kac Vegas w Morele :joy:

Lepiej sprawdź stan konta :wink:

Jak najlepiej zasilaczowi dac w dupę taki stress?

Prime95 + Furmark

Żeby takie mocne zasilacze obciążyć, to musiałbyś mieć potężny sprzęt komputerowy, albo urządzenie przeznaczone do testowania zasilaczy. Nic domowymi sposobami nie wskórasz.

Możesz ew. podłączyć dwa komputery do jednego zasilacza, a przynajmniej dwie karty graficzne.

No bo w sumie co ja mogę ryzenem 5 65 w + karta 150 , 2 dyski i dupa, ten wiatrak na zasilaczu ledwo ckodzi. Mam jeszcze w szafie Dell 375W i też by to pociągnął pewnie, a jest bezgłośny :slight_smile: Tylko ma 6 pin do karty, a ja potrzebuję 8, przejściówki
Zrobił≥em sterss

8 wiatraków i nie wiem, który szumi.

Tak . Prime dał kopa do 80 stopni, wszystkie wiatraki się uruchomiły. Ale to są ekstremalne sytuacje:

To tak, jeszcze obudowę kupiłem, ciężko będzie ukryć…ale stara używana, za 1oo…ok, za 200:

1 polubienie