Zakupy na allegro

Zakupiłam bluetooth,listonosz przyniósł mi przesyłkę i chciałam sprawdzić zawartość paczki przed zapłaceniem (bo była za pobraniem),otrzymałam odpowiedź od listonosza,że nie mogę przy nim otworzyć przesyłki.

Czy jest jakaś opcja wysyłania za pobraniem z możliwością “podglądu” paczki?Czy więcej to kosztuje?

Płacisz i oglądasz.

Ale zapytaj na Poczcie o problemie - coś słyszałem że można,ale na poczcie.

zależy od nadawcy

jest takie cos i kosztuje to 5 zł wtedy można przed odbiorem otworzyć paczke na poczcie przy kasjerce :stuck_out_tongue:

ale jeśli nadawca się zgodzi

Przed wysłaniem nadawca musi wyrazić na to zgodę, zawartość paczki jest spisywana na poczcie. Koszt usługi to 5zł. Potem adresat może otworzyć paczkę na poczcie i porównać jej zawartość z tym co było spisane przy nadawaniu. Jeśli wszystko ok odbiera paczkę.

Co z tego jak tylko sprawdza zawartość paczki, a nie to czy przedmiot jest sprawny.

ale to juz zawsze coś :slight_smile: zresztą też można sprawdzić czy cos jest sprawne :stuck_out_tongue: jaki to kłopot np włączyć telefon i zobaczyć czy działa ?

no tak musi wyraźić zgode ale …

jeśli się niezgadza to sie niekupuje u niego :slight_smile:

przeciesz to kupujący płaci za to …

dla sprzedającego to żadna różnica i jeśli sie niezgadza na to to znaczy że ma coś do ukrycia :?

Tak, ale jeśli paczka nie zostanie odebrana to sprzedawca płaci za przesyłke w obie strony co dla paczki do 1kg daje około 25-30zł