Zakupy w esc.pl i obawy z zapłatą za przedmiot

(Daniello Daniel) #1

Witam, dzisiaj kupiłem przedmiot w tym sklepie i podczas przelewu w tytule przelewu trzeba podać nr jakiś tam np. 5150 a ja przez pomyłke na początek tego nr dodałem # i mój tytuł wygląda teraz tak : #5150 i boje sie czy oni poprawnie przyjmą pieniądze, boje sie aby moje pieniądze nie przepadły....Wysłałem im maila ale w soboty i niedziele nie czynne i cięzko mi czekać na odpowiedz do poniedziałku :frowning:

(skrzek) #2

w weekend i tak nie zaksięgują przelewu - nie ma sesji elixiru, no chyba że to ten sam bank.

ale skoro nie pracują to i tak nie wyslą :stuck_out_tongue_winking_eye:, a o kase nie musisz się martwić - zaksięguja napewno - ten tytuł to pewnie jakiś numer identyfikacyjny (nr zamówienia??) który ma ułatwić im wyszukanie twojego przelewu. ale skoro napisałeś maila to poczekaj, aż na niego odpowiedzą.

(Daniello Daniel) #3

ok dzieki, troszke mnie uspokoiłeś.

(Rivon) #4

Zauważ, że jak wypełniasz druk przelewu, podajesz swoje dane personalne, które również widnieją w danych potrzebnych do wysyłki, więc jeśli coś poszłoby nie tak, możesz pokazać dowód wpłaty, lub numer użytkownika. Moim zdaniem to numer zamówienia, a kratka którą postawiłeś nic nie wniesie do numeru zamówienia :slight_smile: Możesz być spokojny.