Zakupy w esc.pl i obawy z zapłatą za przedmiot

Witam, dzisiaj kupiłem przedmiot w tym sklepie i podczas przelewu w tytule przelewu trzeba podać nr jakiś tam np. 5150 a ja przez pomyłke na początek tego nr dodałem # i mój tytuł wygląda teraz tak : #5150 i boje sie czy oni poprawnie przyjmą pieniądze, boje sie aby moje pieniądze nie przepadły…Wysłałem im maila ale w soboty i niedziele nie czynne i cięzko mi czekać na odpowiedz do poniedziałku :frowning:

w weekend i tak nie zaksięgują przelewu - nie ma sesji elixiru, no chyba że to ten sam bank.

ale skoro nie pracują to i tak nie wyslą ;P, a o kase nie musisz się martwić - zaksięguja napewno - ten tytuł to pewnie jakiś numer identyfikacyjny (nr zamówienia??) który ma ułatwić im wyszukanie twojego przelewu. ale skoro napisałeś maila to poczekaj, aż na niego odpowiedzą.

ok dzieki, troszke mnie uspokoiłeś.

Zauważ, że jak wypełniasz druk przelewu, podajesz swoje dane personalne, które również widnieją w danych potrzebnych do wysyłki, więc jeśli coś poszłoby nie tak, możesz pokazać dowód wpłaty, lub numer użytkownika. Moim zdaniem to numer zamówienia, a kratka którą postawiłeś nic nie wniesie do numeru zamówienia :slight_smile: Możesz być spokojny.