Zakupy w internecie jaką metodę płatności wybrać

Ostatnio dokonywałem zakupu przez paypal’a, ale na to konto można przelewać tylko z jednego konta bankowego ;'C

 Więc jest jakas wielofukcyjna metoda płatnosci ?

Safodo , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy.

Dodatkowo na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie , każda metoda ma jakieś ograniczenia , paypal jest najbardziej uniwersalny i bezpieczny , nienajlepszy ale nienajgorszy.

Hmm ale moge zrobić tak, że zrobie kilka kont przeleje na nie kase i potem do konta glównego bo można przelewać pieniadze pomiedzy kontami paypal ?

Paypal do paypal możesz przelewać kase ale płacisz prowizję od tego , nie opłaca się , za bardzo komplikujesz sobie , ja na paypalu nie mam wogóle kasy chyba że coś sprzedam , nawet wtedy przelewam od razu na konto bankowe , nawet jak coś kupie przez pp to mi ściągają z karty visa przypisanej do paypala i tyle.

Opłaty nie są pobierane w przypadku korzystania z salda konta PayPal.

Co to oznacza ?

Podepnij sobie kartę jaką masz dodaną do konta i przestaniesz mieć problemy z przelewaniem pieniędzy do paypal

Nie mam problemów z przelewem …