Załącznik

Mam maly problem. Mój Thunderbird niechce wysyłac maili z załącznikami :frowning: . Mam konto na o2. Czy moge prosic o szybką i konkretną odpowiedz co z tym zrobic?? Dzieki :slight_smile:

Czy możesz powiedzieć, jaki błąd w tej chwili wysyłania załączników generuje program?

Wysyłanie staje na 99% kiedy przerywam wyskakuje mi komunikat: Wysylanie wiadomości niepowiodło się. Zweryfikuj konfigurację konta Mozilli Thunderbird i ponow próbe. Dziwne jest to ze niewysyła maili gdy zalaczony jest jakis plik i wysylam jako html, bo gdy wysyłam sam tekst maile dochodzą bez problemu. Prosze o pomoc

Taki problem występuje bardzo często nak ontach o2. Zobacz czy wyśle Ci załącznik z konta przez www

miałem taki sam problem parę dni temu , rozwiązaniem było (w moim przypadku) odinstalowanie firewoola Kerio , po tej czynności TB wysyła każdy załącznik bez problemu.

Tak ze strony www wyśle. To raczej jakis problem z Thunderbird`em. Moze to jakis problem w konfiguracji. Czytałem inne forum i inni tez mieli takie problemy lub podobne ale niestety nigdzie nie bylo odpowiedzi. Pomocy :frowning:

Niemam firewalla Kerio :slight_smile: mam SP2 :slight_smile: