Załączniki np. fotki z mailami-jak otworzyć?

Hallo

Kto wie ?

Windows 10 ma klienta poczty "POCZTA. Wraz z mailem jako załączniki dostałem /podobno/ fotki. Jednak nie jestem w stanie ich znaleźć/otworzyć/wyświetlić.

 

Gdzie szukać w tym programie załączników/fotek?

Pozdrawiam/Yan

 

 

I ja na swoim koncie nie mam opcji “załączników”. Aplikacja “Poczta” jest do poprawy i nie zaleca się używania jej, jeśli odbieramy załączniki. 

Był taki komunikat Microsoftu?

A konkretniej jaki komunikat? 

Hej “paweeloss”

Chodzi o to czy twoja informacja jest wiarygodna, czy tylko tak przypuszczasz.

Dlaczego nikt tego problemu, braku możliwości załączników w Outlooku, nie podnosi?

Yan

Jeśli chodzi o moje zdanie nt. temat, to ja tak przypuszczam. Przykładowo, jeśli rzeczywiście mam załącznik w wiadomości mail, to program “Poczta” mi tych załączników w żaden sposób nie pokazuje. Jeżeli już wejdę z przeglądarki internetowej na moją skrzynkę mailową, to załączniki są, i działają jak najbardziej. 

Ano właśnie.

W tekście ktoś pisze ze załączył fotkę. A w programie Outlook brak możliwości jej otwarcia/wyświetlenia/zapisania itd.

Można jednak skutecznie odebrać także w Windows Mail. Mam, zatem dwie mailowe aplikacje w PCecie . Ta nowa /Outlook/ czeka na naprawę.

Yan

Tak jest. Na naprawę czeka. Aktualizują dość często W10 i miejmy nadzieję, że w końcu zrobią porządek z “Pocztą”. Nawet o tym pisałem w opiniach systemu Windows, jak i im “litanie” walnąłem nt. aplikacji jak i samego systemu Windows, więc zobaczymy, jakie będą efekty z ich strony.