Zalany laptop - jaki serwis w Warzszawie?

Możecie polecić jakiś dobry serwis który uzdrowiłby zalany laptop? Chodzi o Asus-a. Najlepiej z Warszawy gdzieś blisko centrum.

Jaki model i … ile warty.
Jeżeli coś kilkuletniego, to w serwisie mogą zawołać więcej niż za nowego. Ostatnio pewien serwis w moim mieście przekonywał, że zaprogramowanie BIOSU po klapie w czasie aktualizacji to min 400 pln, ostatecznie u konkurencji było 1/3:slight_smile: Za zalanie , kilka lat temu, wołali po 300-400 pln.

Nie polecam po zalaniu oddawać do jakiegoś serwisu, bo zawołają na 100% około 600zł bo moga powiedzieć, klawiatura do wymiany, płyta główna do wymiany a tak naprawdę pewnie przelutują mostki północne i inne tego rodzaju rzeczy i nie wymienią wcale płyty głównej. Każdy serwis robi niestety tak ;c
Ja polecam zakup nowego laptopa, możesz w komputroniku z dodatkową ochroną przeciw zalaniu, na rozszerzonej gwarancji do 5 lat to koszt koło 400zł ale opłaca się. Lapka można na allegro kupić taniego z komputronika o ile jeszcze mają :stuck_out_tongue:
Zgranie całego systemu z dysku twardego, aplikacji, programów jest banalną wersją i mogę w tym pomóc, bo mieszkam w Warszawie xd

Z doświadczenia wiem, że wymiana komputera, zwłaszcza jakiegoś drogiego, na nowy to nie jest przyjemna sprawa. Poza tym komputer kupiony za kilka tys zł, wcale tak mocno na wartości nie traci (zależy jeszcze od podzespołów).
Co do serwisu, to zawsze można oddać na wycenę usługi, jak się nie spodoba, to przecież można zrezygnować.
W Warszawie, na Mokotowie masz serwis Mtechs. Z tego co wiem, to obsługują tam większość popularnych marek.