Zalany monitor Super glue (powloka) Manta 1701 Lcd

Dziendobry,

Mam problem, zaczynam od poczatku dnia 17.01.08 r otwieralem super gllue i glupie cisnienie wystrzelilo (mam 1 biurko do wszystkiego) troszke na monitor LCD :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: i mam pytanie JAK TO ZMYC oprócz zmywacza do paznokci POMOCY! !!

jeżeli panel matowty to już niczym nie zmyjesz bo klej związał się z powłoką , jak to jest “szyba” to można delikatnie spróbować zdrapać , niestety nawet “szyby” zazwyczaj pokrywane są powłokami antyrefleksyjnymi i zastosowanie jakiegokolwiek aktywnego zmywacza (acetonu , birolu ) bo tylko takie mogą zmyć ten klej spowoduje usunięcie/uszkodzenie powłoki.Powłoki antyrefleksyjne i inne stosowane filtry nie tylko zabezpieczają panel przed odbijaniem światła ale również “wygładzają” piksele , zmycie powłoki spowoduje widoczność kolorowych pikseli gołym okiem.

O jeju o nie ale jak to wtedy bedzie wygladac? (to jest monitor LcD) to nie jest szyba :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: Ale jest taki remover super glue czy mozne go uzyc , nic sie nie stanie?