Zalany T230

Przed chwilą kapłem się, że coś stuka w pralce - była to komórka która została w kieszeni. Przeczytałem porade Sharaka, ale nie mam spirytusy i wody descylowanej. Wyjołem baterię i karte sim wypłukałem go. I co robić dalej…

Jest to Sony Ericsson T230

Narazie leży na parapecie…

i niech leży :slight_smile: parę dni

zaopatrz się w niezbędne składniki i go przeczyść

generalnie ja bym poszedł do dobrego komisu, lub serwisu - zapłacisz parę złotych, ale jest szansa, że będzie działać

Witam.Najlepiej rozebrać na tyle części ile dasz radę

:hahaha: :hahaha: Za dużo nie poradzisz, może skocz do sklepu i kup spirytus? Zazwyczaj komórki które się wykompały są do wyżucenia. Więc nie spodziewaj się cudu :x :lol: :smiley:

aju

:frowning:

:evil:

nie życzę ci tego :frowning:

ja sobie tego też nie życze (zwłaszcza iż mam w planach e398) - i to nie było chamskie z mojej strony jakby co - to jest po prostu śmieszne. Jesli cie urazilem to przepraszam :-o

mnie nie :slight_smile:

ja wiem, że włożenie telefonu do praliki jest “dość ciekawe”, ale nie dla jakubof. Skupmy się na tym, jak mu pomóc :!:

dlatego też --> serwis

jakubof …nie widziałeś rezencji SHARKA co trzeba zrobić jak się zamoczy telefon ?? :slight_smile: popatrz najpierw :smiley: tak na przyszłość

Ja kąpałem się z SL45i i również |ZONK| :twisted:

Leżał kilka dni na kaloryferze(sprawdzałem codziennie i NIC), aż pewnego słonecznego dnia :stuck_out_tongue: TURN ON :!: Nie robiłem nic, on sobie tylko leżał na kaloryferku :wink: . Wiesz co… ja duzo się modliłem , spróbuj :wink:

Czytanie postów też by się przydało, kolego :smiley:

Dałem radę wyciągnąć baterię i SIMa bo żeby rozkręcić obudowę trzeba specjalny śrubokręt.

Lepiej zanieś do serwisu oni powinni to dobrze zrobić! I prawdopodobnie telefon będzie działać! Ja na twoim miejscu bym sie za to nie brał! :stuck_out_tongue:

Wyręczę go :twisted:

Wszystkie OT-y w temacie lecą.

Wszystko działa oprócz wyświetlacza na którym są jasne plamy.

to najwyżej zmień panel może są na szybce ?? :slight_smile:

Oj to chyba będzioesz musiał cały wyświetlacz wymieniać! :stuck_out_tongue: TAk mi się wydaje! Chociaż może:

To pomoże! :stuck_out_tongue:

ogolnie to jesli nie zaniesiesz go do serwisu badz komisu to nawet jesli zacznie dzialac to i tak sie wda mikro rdza i po pewnym czasie telefon padnie, polecam isc do komisu tam muz orbic kapiel w wannie ultradzwikowej w jakims plynie czyszczaco wnikajacym apozniej wszytko przesuszyc i powienno byc ok… ale z zamoczonym komem jest ja z autem po powodzi niegdy nie wiadomo kiedy moze zawiesc :-x :?

Nie jeszcze jest tam woda i to wysycha. Na wieczór go jeszcze otwieram.

Wysychaja plamy na wyswietlaczu ?? to może tam woda tylko pływa :twisted: