Zalety i wady telefonu nokia 6120c

(Z Skalar) #1

Witam, Czy opłaca się kupić nokię 6120 Classic za 380 zł z całym wyposażeniem (tj:ładowarka, usb itd..)? I co możecie powiedzieć o tym telefonie: Jak się sprawuje, ile trzyma bateria i jak działa ten nieszczęsny symbian ? I czy macie jakąś alternatywę dla tego telefonu do 400 zł, która byłaby podobna pod względem wyposażenia ale nie miałaby symbiana ?

Z góry dzięki za odpowiedź.

(VPN) #2

Telefon bardzo fajny, mam od pół roku. Symbian działa szybko, większych opóźnień nie ma. Akumulator po pełnym ładowaniu trzyma u mnie 3-4 dni przy niezbyt intensywnym używaniu (kupowałem telefon używany, teraz ma rok). Zdjęcia niezbyt dobrej jakości, ale w końcu to tylko telefon.

(JNJN) #3

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

(JUDGE) #4

Zdecydowanie Nokia E51.

(Z Skalar) #5

Zapomniałem tylko dodać żeby cenowo nie przekraczał 400 zł (używka oczywiście). A jak z obudową w tej 6120c bo słyszałem, że wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

Tylko ta cena mnie dobija.

(JUDGE) #6

Co masz na myśli?

(Z Skalar) #7

Nie używając wyszukiwarki wyskakuje ponad 10 stron z cenami przeważnie powyżej 400 zł ale mniejsza o to. Uzasadnij jeśli możesz dlaczego akurat ten telefon a nie 6120c i czym się różnią bo dla mnie jedyne dwie różnice to większy czas czuwania wg producenta w E 51 i ładniejszy wygląd w 6120c ?

A co myślicie o N90 ?

(klopas) #8

N90? mam! :smiley:

kijowy stary symbian, chodzi wolno i aplikacje nie zawsze pasują, (nietypowa rozdzielczość), o quake i emulatorach zapomnij...

duża i nie poręczna...

ogólnie dało się go używać ale jednak 6120cls jest lepsza :wink:

jedyna wada 6120cls to ekran bo ma 2cale... mały jak dla mnie :wink:

a reszta ok, nowy symbian, obsługa kart SDHC do 32gb, szybki, mały no i nie muli :stuck_out_tongue:

(Z Skalar) #9

Ta N 90 to faktycznie nie najlepszy pomysł, szczególnie, że ma klapkę a ja jestem trochę nerwowy więc mogłoby się to źle skończyć :lol: Chyba skuszę się na tą 6120 bo całkiem fajnie wygląda i na pewno pomimo swoich wad będzie sto razy lepsza niż mój trzy letni K 310i z zepsutym joy-em .Na allegro można wyrwać używkę na 280 zł z całym kompletem z tego co widziałem.

(JUDGE) #10

E51 jest lepiej wykonanym telefonem.

E51 ma wi-fi.

E51 ma mocniejszy akumulator.

E51 ma więcej pamięci wewnętrznej dostepnej dla użytkownika.

6120 CLS to wciąż dobry telefon ale jeśli miałbym wybierać to wziąłbym E51. Zdecydowanie.

(Z Skalar) #11

Myślicie, że 6120 za 220 zł to może być jakaś podpucha ? Z całym wyposażeniem i na jeszcze rok na gwarancji, mi simlocka ale na plusa co mi odpowiada.

(JUDGE) #12

Dlaczego podpucha. Jeśli to egzemplarz używany to może być i taka cena.

(Z Skalar) #13

Trochę mi się to wydaje dziwne ale cóż, muszę to przemyśleć. Kupiłbym tego E 51 gdyby nie wygląd który mi zupełnie nie odpowiada.

1.Pewnie tak ale z wyglądu jakoś mi się nie podoba.

2.Akurat na tym bajerze zależy mi najmniej.

3.To faktycznie duży +.

4.Ale zawsze zostaje karta pamięci.

(klopas) #14

E51 jest niby lepszy ale za 200zł go nie wyrwiesz :wink: