Zalety i wady telefonu nokia 6120c

Witam, Czy opłaca się kupić nokię 6120 Classic za 380 zł z całym wyposażeniem (tj:ładowarka, usb itd…)? I co możecie powiedzieć o tym telefonie: Jak się sprawuje, ile trzyma bateria i jak działa ten nieszczęsny symbian ? I czy macie jakąś alternatywę dla tego telefonu do 400 zł, która byłaby podobna pod względem wyposażenia ale nie miałaby symbiana ?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Telefon bardzo fajny, mam od pół roku. Symbian działa szybko, większych opóźnień nie ma. Akumulator po pełnym ładowaniu trzyma u mnie 3-4 dni przy niezbyt intensywnym używaniu (kupowałem telefon używany, teraz ma rok). Zdjęcia niezbyt dobrej jakości, ale w końcu to tylko telefon.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Zdecydowanie Nokia E51.

Zapomniałem tylko dodać żeby cenowo nie przekraczał 400 zł (używka oczywiście). A jak z obudową w tej 6120c bo słyszałem, że wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

Tylko ta cena mnie dobija.

Co masz na myśli?

Nie używając wyszukiwarki wyskakuje ponad 10 stron z cenami przeważnie powyżej 400 zł ale mniejsza o to. Uzasadnij jeśli możesz dlaczego akurat ten telefon a nie 6120c i czym się różnią bo dla mnie jedyne dwie różnice to większy czas czuwania wg producenta w E 51 i ładniejszy wygląd w 6120c ?

A co myślicie o N90 ?

N90? mam! :smiley:

kijowy stary symbian, chodzi wolno i aplikacje nie zawsze pasują, (nietypowa rozdzielczość), o quake i emulatorach zapomnij…

duża i nie poręczna…

ogólnie dało się go używać ale jednak 6120cls jest lepsza :wink:

jedyna wada 6120cls to ekran bo ma 2cale… mały jak dla mnie :wink:

a reszta ok, nowy symbian, obsługa kart SDHC do 32gb, szybki, mały no i nie muli :stuck_out_tongue:

Ta N 90 to faktycznie nie najlepszy pomysł, szczególnie, że ma klapkę a ja jestem trochę nerwowy więc mogłoby się to źle skończyć :lol: Chyba skuszę się na tą 6120 bo całkiem fajnie wygląda i na pewno pomimo swoich wad będzie sto razy lepsza niż mój trzy letni K 310i z zepsutym joy-em .Na allegro można wyrwać używkę na 280 zł z całym kompletem z tego co widziałem.

E51 jest lepiej wykonanym telefonem.

E51 ma wi-fi.

E51 ma mocniejszy akumulator.

E51 ma więcej pamięci wewnętrznej dostepnej dla użytkownika.

6120 CLS to wciąż dobry telefon ale jeśli miałbym wybierać to wziąłbym E51. Zdecydowanie.

Myślicie, że 6120 za 220 zł to może być jakaś podpucha ? Z całym wyposażeniem i na jeszcze rok na gwarancji, mi simlocka ale na plusa co mi odpowiada.

Dlaczego podpucha. Jeśli to egzemplarz używany to może być i taka cena.

Trochę mi się to wydaje dziwne ale cóż, muszę to przemyśleć. Kupiłbym tego E 51 gdyby nie wygląd który mi zupełnie nie odpowiada.

1.Pewnie tak ale z wyglądu jakoś mi się nie podoba.

2.Akurat na tym bajerze zależy mi najmniej.

3.To faktycznie duży +.

4.Ale zawsze zostaje karta pamięci.

E51 jest niby lepszy ale za 200zł go nie wyrwiesz :wink: