Zalety wersji box (jakie są)

Mam zamiar (a właściwie mój kumpel) kupić oryginalnego Windowsa Viste Ultimate x86 pl.

Wiem że wersje Oem można zainstalować tylko 3 razy (na 3 kompach) ale jaka wersja jest wymagana żeby można było instalować do woli (on często zmienia płytę główną).

Z góry dzięki za pomoc./

To tylko wersja Box,ale ona jest o wiele droższa.

jak patrzyłem to około 800zł (150 funtów) czyli drogo to nie jest.

A gdzie mogę znaleźć cały opis wersji BOX?

Wersja Box rożni się od OEM tym, że możesz nie jest przypisana do komputera a OEM tak. To jest główna różnica.

ProTofik , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

a kto ci takich pierdoły nagadała że 3 razy można instalować możesz robić wkółko formaty i instalować na jednym komputerze jest tylko ta różnica że oem przypisany jest do płyty głównej a box nie i jak zmienisz kompa na nowego to legalnie go na niego przenosisz (instalujesz od nowa ) :slight_smile:

O i jeszcze jedno.

Czemu ludzie specjalnie przedłużają czas rejestracji Visty? Nie rejestrują od razu tylko przeciągają jak najdłużej się da.

Jacy ludzie? Masz na myśli pira… znaczy “testerów”?

O ile mnie przeczucie nie myli przeciąganie aktywacji, to zachowanie pełnej sprawności systemu, który w końcu nie może zostać zaktywowany, przez co zostaje kastratem. Oryginalny system aktywuje się w 3 dni po instalacji, po cichu, wręcz niezauważalnie…

O i jeszcze jedno:

“jak patrzyłem to około 800zł (150 funtów) czyli drogo to nie jest

Troszkę pokory, Emigrancie

Jeśli się pytasz o rejstrację nie trzeba visty rejstrować ( nie obowiązkowe to) ważne żeby aktywować :slight_smile: