ZALMAN CNPS9700 NT czy będzie pasował do p35-ds4?

Witam,

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą chłodzenia na procu(miałem nie zmieniać, ale wraz z wzrostem temperatury otoczenia, podniosła się znacznie temperatura proca:/). Zdecydowałem się na ZALMAN CNPS9700 NT. Cały problem polega na tym, czy będzie pasować do mojej płyty. Ktoś montował może to chłodznenie na tej płycie głównej ?? Po za tym, czy to jest dobry wybór w tym przedziale cennowym??

Pzdr

W tej cenie ja bym wolał brać Scythe Ninja Copper:

http://www.allegro.pl/item373953754__sc … romo_.html

ale jeżeli chłodziwo jest do twojego Q6600 z którego i tak dużo się nie wyciska to lepiej może by było wziąść Pentagram HP-120 Karakorum za 85zł około:

http://www.allegro.pl/item368881710__pe … nosc_.html

Wartym uwagi jest też Mugen:

http://www.allegro.pl/item370269231__sc … o_gw_.html

Co rozumiesz przez to, że się dużo nie wyciska??:stuck_out_tongue: Jeżeli chodzi o OC to proc nie był i nie będzie w ogóle krecony, gdyż nie mam takiej potrzeby:P:P (wydajność mi w 100% odpowiada:P )

Co do propozycji, które podałeś to wydaj mi się, że zalman jednak będzie bardziej wydajny…

Ps. Głównie mi zależy na sprawwdzonych radach od osób, które montowały chłodzenie na p35-ds4, gdyż słyszałem, że silent pipe zawdza w wielu przypadkach :confused:

Skoro nie kręcisz to równie dobrze możesz jechać na Box’ie oO A jeżeli już chcesz tak bardzo kupować chłodziwo to w zupełności Karakorum jest wystarczające, sorry ale ludzie kupują porządne chłodziwa do porządnego OC i płacą takie kwoty ale nie rozumiem co ci da wydanie 2 stów na chłodzenie, które i tak ci nic nie da.

Jakto mi nic nie da?? :slight_smile: Mam wysokie temperatury bo mam słabo chłodzoną bude, dodatkowo stoi blisko ściany przez co mam wysokie temperatury. Chce założyć dobre chłodzenie i mieć spokuj. OC mnie nie bawi, ale wole mięć niskie temperatury z dobrym cichym chłodzeniem(a może kiedyś będę potrzebował “porządnego” OC)…

To może lepiej zmień budę oO Sharkoon Rebel 9 185zł ?? Skoro masz tak słabo chłodzoną obudowę to i tak ciepło będzie siedziało w środku, ech rób jak chcesz więcej pisać tu nie będę bo widzę żeś się uparł na tego Zalman’a.

Ale nie chce zmieniać obudowy :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: A co do Zalmana’a wcale się nie uparłem. Po prostu ma dobre wyniki w testach. Zastanawiałem się też nad tym SCYTHE Ninja Copper Anniversary, lecz jest on większy od zalman’a. A jak pisałem na początku zależy mi na tym, żeby chłodzenie pasowało do płyty głównej i było wydajne.

a może znany i lubiany… Pentagram Karokorum

duuuuży ale jakże chłodny :wink:

Już mu go proponowałem ale jest zapatrzony w tego Zalman’a i świata poza nim nie widzi :stuck_out_tongue: Imo lepiej by było kupić przykładowo Sharkoon Rebel 9 + Karakorum no ale jak on chce porządnie chłodzić procka, którego nawet nie będzie podkręcał o 0.00000000000000000001MHz’a to co ja na to poradzę.

ale maniekz ten Zalman jest świetny !!

Ludzie nie ma jak świetny spam… Swoją drogą jesteście chyba bardzo ograniczeni… Ja się nie uparłem na zalmana po prostu to dobre chłodzenie moim zdaniem tak samo jak np. SCYTHE Ninja Copper Anniversary. Po za tym macie wielki problem z czytaniem. Moim głównym pytaniem było, czy to chłodzenie będzie pasować do mojej płyty głównej ale dla Was wielkich expertów i mistrzów OC wszystko jest jasne…

Widać kompleksy masz… Chociaż lepiej się np. pochwalić jaki to ze mnie kozak bo udało mi się podkręcić procesor…

Nie i tak jednocześnie. Komentarz z Komputronika na temat tego produktu:

Właśnie liczyłem na taką odpowiedź. Dziekuje bardzo.

W takim razie pytanie: Może zna ktoś dobre chłodzenie pasujące do p35-ds4, które obniży mi temperature proca tak żeby nie osiągał po 90 kilka stopni na rdzeń??

To nie mój tekst, ale nie będzie tu nicków wymieniał :x

A jeśli chodzi o to chłodzenie to zobacz tu:

http://forum.purepc.pl/temat/Co-kupic-c … try2915998

Nie wiem ja tylko kliknąłem na ,cytuj"… :stuck_out_tongue:

Dzięki za ten link, ale ja mam niestety mam rev. 1.0 :confused:

No to peszek sobie nie popodrkęcasz :stuck_out_tongue: