Założenie sklepu online

Chciałbym założyć sklep internetowy z żywnością z podziałem na hurtownie i detal. Na początek kilkanaście produktów, docelowo pewnie około stu. Chciałbym mieć to wszystko zautomatyzowane w dużym stopniu (magazyn, faktury, płatności, wysyłki, pozycje z hurtowni, obsługę euro i dolara itd.). W co mam iść i ile to kosztuje? Kupić jakiś gotowy “kombajn” i go personalizować, robić coś od początku na woocommerce (lub podobnych), czy coś na abonament? Gdzie są kruczki i ukryte koszty poszczególnych rozwiązań?
Dziękuję za pomoc!

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

zgadzam się z poprzednikiem, a jeżeli chodzi o wycenę, poszukaj kogoś ogarniętego w google z okolicy i umów się na pogawędkę, jeżeli dobrze trafisz to czegoś zawsze się też dowiesz.
Druga rada, nie poprzestawaj na jednej osobie, najlepiej pogadaj z dwoma, trzema ale koniecznie o dobrych opiniach, bo można łatwo się wrypać i popłynąć finansowo.

Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, pamiętać trzeba głównie o tym, że lepiej wydać trochę więcej na początku, niż później płacic z nadgodziny programisty :slight_smile: