Założenie własnego czatu na POLCha-cie?

Witam,

już kiedyś zakładałem własny pokój na http://www.polczat.pl pokój założyłem bowiem istnieje do tej pory lecz zapomniałem do niego hasła aby być administratorem i móc banować osoby bez kultury.Dziś postanowiłem założyć nowy pokój - czarnediabły, założyłem dziś rano wszystko elegancko jednak gdy sie loguje na ten pokój swoim nickiem, którym jestem właścicielem tego czatu - niema nic po za ramkami i niema panela administratora.Gdy wpisze jako wiadomość /join czarne_diably - pojawia się parę opcji czyli pokazuje mnie na czacie i ilość osób będących na czacie, jednak niema nadal panela administratora i nie wyświetla mojego nicka jako właściciela.

5mbqt0.jpg

ay1z79.jpg

Pomóżcie !

Dziwne,

ja bym Ci radził przeinstalować jave ;] chociaz nie wiem czy to będzie trafne.

A jak wchodzisz na inny to też tak jest ?

Jak wchodzę na inny na którym nie jestem adminem nie jest tak.Wszystko śmiga poprawnie, a jave mam najnowszą.

nie zawsze co najnowsze jest najlepsze, ja bym ci radzil to sprawdzic np. usunac calkiem jave i zainstalowac jeszcze raz, jezeli by problem sie powtarzal to moze zainstaluj starsza wersje.

Dawałem hasło paru zaufanym znajomym (każdy ma inną wersje javy) u każdego z nich ten sam problem co u mnie.Wiec wykluczamy tym samym to że java do wymiany.

Znał bym wyjście z tej sytucji, ktoś tak miły zakłada nowy czat CzarneDiabłyi daje mi na niego opcje administratora - ciekawe czy wtedy mogł bym normalnie wejsc.Tylko problem jeden czy ktoś bedzie tak miły… :wink: