Zamartwiającemnie pytanie!

Ja chciałbym się spytać tych którzy mieli W800i i tych którzy się znają na telefonach o to by odpowiedzieli mi na pytanie czy TELEFON(oprogramowanie fabryczne) miało prawo się zepsuć i czy od całkowitego zrestartowanie telefonu mozę się popsuć JOYSTICK i oprogramowanie? Odrazu mówie ze telefon był uzywany przez 3 miesiące podobno czekam na opinie wszystkich ja sam uważam ze takie rzecz nie miała prawa miejsca ponieważ skoro jest opcja ZRESTARTOWANIA WSZYSTKIEGO to chyba on służy do tego aby usunąc wszystkie ustawieniew które miał poprzednik telefonu(ustawienia,skasowanie multimedi dzwonków tapet itp) czekam na opinie was uzytkowników interesujących znających się na tym lub interesującym się tym? z góry dzięki ! będe wdzięczny za opinie!(wszystkie) :smiley: :mrgreen: :slight_smile: 8) :lol:

Uszkodzenie joya jest uszkodzeniem mechanicznym, jest dość częste w SE

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

coś takiego nie powinno mieć miejsca. resetowanie ustawień to nic innego jak poprostu ustawienie ustawień domyślnych, początkowych. nie przywróci ci to jednak plików multimedialnych. jeżeli już wystąpił taki problem to zgłoś się do operatora albo do serwisu.