Zamawianie komputera

Witam, mam kilka pytań odnoście wyboru komputera: (temat tutaj, nie w wyborze komp. bo jednak trochę inne pytania, bardziej do tego działu pasują )

-Czy jeśli zamówię np wtedy gdy ceny spadną do tych co były, i wybiorę sposób dostawy za pobraniem (jak jest taka możliwość) i w czasie dostawy do domu, ceny na serwisie tego dnia ,skoczą’’ znowu o kilkaset Zł to płacę w cenach przy zamówieniu , czy przy takich jakie są w chwili odbioru komp?

-W domu internet ok. 5m od modemu, czy kablem?

-Do tych procesorów na morele.net trzeba dokupować chłodzenie i pastę? Czy jest w zestawie?

-Na co zwracać uwagę przy zakupie monitora? Do 450 zł. np. czy taki jest dobry http://allegro.pl/monitor-benq-21-5-va- … 05159.html

-Ten kod który jest podawany na serwisie jest on od montażu za 1zł czy i wysyłka wszystkich artykułów zamówienia?

-Opłaca się kupować zestaw bez karty graf, a karta na allegro?

-Czy nie będzie problemów ze sterownikami/ podłączeniem (czy wszystkie kable itp będą) itp.

-Po zakupie zestawu otrzymuje sam komputer (chodzi o opakowania od reszty) i razie reklamacji to cały komputer?

Z góry dzięki,

Pozdrawiam.

damiaan123

  1. Płacisz po cenach, które były w trakcie zamówienia.

  2. Jak Ci wygodniej - ja zawsze jeśli mam wygodną możliwość preferuje kabel - inni nie cierpią kabli.

  3. Jest w zestawie o ile procesor jest oznaczony jako BOX

  4. Niech ktoś inny odpowie

  5. Jaki kod ?

  6. Jeśli będzie taniej to czemu nie.

  7. Powinny być - zawsze można poprosić o złożenie komputera w danym sklepie i wtedy złożą ze kabli nie braknie. Co do sterowników - z nimi zawsze mogą być problemy chociaż jeśli instaluje się je z firmowych płyt zwykle nie sprawiają kłopotów.

  8. Powinieneś dostać. W razie reklamacji odsyłasz albo cały sprzęt albo pojedyncze podzespoły. Wcześniej lepiej się skontaktować z serwisem jak sobie życzą.

Ok, dzięki wielkie, tylko co do monitora czy warto go kupić, czy inny do 450 zł jakiś.