Zamawianie w sklepie esc.pl

Witam,

mam takie pytanko : chciałbym kupić tam części, tylko jak złożyć zamówienie? Wybierając “wybierz zestaw” czy dodając każdą część z osobna? Ile wynosi wysyłka?

Chciałbym sobie samemu złożyć, bo od razu bym sobie poukładał okablowanie optymalnie, wygodnie. A wybierając zestaw rozumiem, że to oni złożą i mi wyślą gotowe. Otrzymam wtedy wszystkie pudełka od podzespołów? Będą plomby?

Pozdrawiam!

Ja u nich zamawiałem swój komputer i było tak, że powybierałem części, a następnie w uwagach przy zamówieniu dałem znać aby złożyli - otrzymałem wszystkie pudełka od podzespołów z dodatkowymi śrubkami itp co były w zestawach. Plomby nie miałem tylko naklejkę informacyjną, że to ze sklepu esc.pl.

Sądzę, że jak zamówisz z informacją, aby nie składali (bądź też nic nie napiszesz) to przyślą tylko części.

Przeczytaj negatywne opinie o esc.pl na opineo.pl. Niby jest ich niewiele, ale są niezwykle perfidne i podstępne. Wynika z nich, że w esc.pl nie masz szans na realizację jakiejkolwiek gwarancji. Pozytywnych opinii sklep również nie ma za wiele. Ja bym u nich nie kupował. Jak jest dobrze, to ok, jak źle, to świadomie olewają klienta. Proponuję noteo.pl. Dużo większa sprzedaż i doświadczenie, znacznie mniej opinii negatywnych. No i negatywne nie są takie podstępne, jak w esc.pl. Kupiłem w noteo.pl dwa laptopy. Jeden miał wadę. Wymienili bez problemu. Sprzedają wszystko oryginalnie zaplombowane i zapieczętowane. Jest super.

Mam nadzieję, że taki czarny scenariusz nie pojawi się w moim przypadku… sklep został mi wskazany przy okazji zakupu części… a o pomoc prosiłem w temacie “Wybór komputera - Zestawy Komputerowe”.

](*,)

Usterki zdarzają się wszędzie, chamstwo też, a jednak większość opinii jest na korzyść esc.pl

Wszystkim się nie dogodzi, a kilka osób rzeczywiście mogło mieć niewiarygodnego pecha, ale to może się zdarzyć każdemu i wszędzie.

Pozdrawiam!