Zamawianie z USA

Chcę kupić jedną rzecz z ebay.com, niestety sprzedawca nie wysyła poza stany. Czy znacie kogoś, kto organizuje jakieś zamówienia zbiorowe z usa lub może mi w sprowadzeniu tej rzeczy pomóc? Chodzi też, żeby było w miarę tanio.

Co ty chcesz zamówić że musi być z USA.

Są firmy na terenie USA (i nie tylko) które pośredniczą w zamówieniach. Zamawiasz na ich adres, a oni kompletują (o ile zamawiasz więcej rzeczy) zamówienia i wysyłają do Ciebie.
Oczywiście zwiększa to koszty bo musisz dodatkowo zapłacić tej firmie za taką usługę, ale nie masz problemów z zamówieniem. Poszukaj informacji w necie, kiedyś się tym interesowałem jak zastawiałem się nad zamówieniem kindla z amerykańskiego amazonu i jest to dość powszechna praktyka oraz raczej bezpieczna - tylko nie trzeba korzystać z firmy krzak tylko poszukać jakiejś sprawdzonej i polecanej.

Dokładnie o to się rozchodzi. Widziałem w internecie różne tego typu oferty, jednakże nie budziły we mnie zaufania, dlatego liczę, że ktoś może na dobrychprogramach z jakiejś korzystał i może mi z czystym sumieniem polecić.

Pytam się po raz kolejny co ty chcesz zamówić że to musi być z USA ??

Stary model latarki petzla.

Nie wiem, czy jest sens jak sklepów które sprzedają latarki tej firmy jest od groma.

To ja wiem, ale mi chodzi o jeden konkretny model latarki, który nie jest już w sprzedaży od kilku lat. Ja od niemal roku poluję na niego na OLX i allegro, ale wciąż lipa, więc wolę już dołożyć i ściągnąć ze stanów.