Zamazane zdjęcia w aparacie samsung PL70

(Claudiaa) #1

Otóż posiadam aparat Samsung Pl70 . Kupowałam go nie cały rok temu kilka mies. po kupnie zdjęcia wychodziły okropnie zamazane szczególnie na smarcie i auto gdy tylko przybliżę a potem oddalę zdjęcie calutkie zamazane i jedyne co mogę zrobić to wyłączyć aparat i tak w kółko . Lecz niedawno zdecydowałam się na oddanie aparatu na gwarancję po 2 tyg. wrócił ze Szczecina aparat z dokumentami na których pisze że wszystko jest ok a w razie ponownego wysłania grozi mi kara. I teraz już sama nie wiem co zrobić . Czy ustawia się to gdzieś czy po prostu jest to usterka i tak już zostać musi? :?:

oto fotka ; SAM_3902.JPG

(Slodziakpila) #2

Dokładnie tak ci napisali że w razie ponownego odesłania grozi kara?? Sprzęt jest na gwarancji i jeżeli uważasz że coś jest nie tak to masz prawo wysłać. To się nadaje do rzecznika praw konsumenta :!:

-- Dodane 12.07.2011 (Wt) 12:06 --

ja bym wywołał te zdjęcie i tak kilka innych żeby pokazać że każde zdjęcie tak wychodzi. Chyba że masz włączony tryb macro itp..

(Claudiaa) #3

Dokładnie nie pamiętam wszystkich spostrzeżeń osoby odsyłającej aparat ale o to chodziło ponieważ oni tylko włączyli pstykneli fotkę i uznali że skoro im wyszła normalna to jakieś wandale robią sobie z nich jaja .

ale właśnie nie każda fotka tak wychodzi dopiero jak przybliże a potem wrócę do podstawowej odległości lub zrobię większą ilość zdjęć ale wtedy odsyłając ten nieszczęsny aparat zostawiłam specjalnie w galerii kilka zamazanych fotek.

A do tego muszę dodać że jak mu już tak odbije z tymi zdjęciami wtedy wszystko w oddali jest zamazane lecz szczegół np palec jest bardzo ostro i dokładnie ujęty .

SAM_3904.JPG

(Slodziakpila) #4

wygląda na to że gdzieś jest włączony tryb macro/supermacro. A przywracanie ustawień fabrycznych?

(Claudiaa) #5

robiłam je 3x nawet przed chwilą i nic a co do tego trybu Macro to szukałam i to nie raz ale nic takiego tu nie ma :[