Zamiana języka w laptopie

Zamieram kupić laptop z Windows 7 Home Premium 64-bit, który będzie w języku angielskim. Oto i on http://www.amazon.com/Acer-AS5742G-6846 … B004ETSGIQ

Czytałem na różnych stronach, że raczej nie zamienię język na polski od tak, lecz nie wiem jak to się ma do formatu i ponownej instalacji windowsa w wersji polskiej(oczywiście z oryginalnym serialem windowsa z laptopa). Czy ten w sposób uda się?

Uda się :slight_smile:

Po instalacji windows nie będzie pytał o legalność itp?

Jeśli wpiszesz serial z naklejki to będzie legalny.

Dzięki :slight_smile:

nie musi być tak różówo , na 80% bedziesz musiał przejść proces weryfikacji systemu co to znaczy ano nic innego jak bedziesz musiał zadzwonić pod podany numer we właściwościach systemu do microsoft i wklepywać wszystkie te cyfry itd… we właściościach systemu możesz mieć np 3 dni na aktywacje systemu i wtedy robisz to co napisałem i masz system legalny , te systemy są aktywowane już w momencie kupna lapka dlatego przy jakiej kolwiek zmianie systemu np format całkowity jest problem , nie musisz tego robic jak użyjesz recovery

Po wpisaniu klucza sam Windows 7 weryfikuje legalność tego klucza jak na tym poziomie Windows odmówi to wtedy nie jest różowo, owszem jest opcja ,żeby zadzwonić ale po co skoro po instalacji i podłączeniu internetu można kliknąć na Mój komputer i Właściwości a na koniec kliknąć aktywuj , może się myle ale robiłem tak już kilka razy chyba , że jest jakiś limit z wprowadzaniem klucza z naklejki pod laptopem.Też zakupiłem Windowsa w wersji angielskiej , na początku użyłem programu Vistalizator i pakietu językowego tylko nie pamiętam jak się nazywała.Ale spolszczony Windows był całkowicie.

Ech… fachowcy…

JĘZYK MOŻNA DOINSTALOWAĆ!

Pakiety językowe systemu Windows 7.‌ Pakiety językowe systemu Windows 7 zawierają przetłumaczoną wersję większości interfejsu użytkownika.

Zanim będzie możliwe zainstalowanie obsługi języka wyświetlania, potrzebny jest dostęp do plików języków. Te pliki można znaleźć na komputerze użytkownika, innym komputerze w sieci lub na dysku DVD systemu Windows. Można je również pobrać z sieci Web.

Ech fachowiec

Fakt za pomocą pakietów językowych zmienisz “język” w systemie ale tylko w wersji Ultimate (pomijam wersję Enterprise która nie jest dostępna w wolnej sprzedaży).

W pozostałych takie działanie nie jest zgodne z licencją. Jedyną możliwością pozostaje więc instalacja Windows 7 z nośnika zawierającego polski system i wpisanie własnego klucza.

cofam sarkazm… nie zauważyłem, że tylko ultimate i enterprise…

ale chyba żeby być w 100% legalnym trzebaby mieć nośnik/obraz z polską wersją zakupiony… czy nie?

zatem doklejanie języka z dodatku do ultimate będzie tak samo legalne jak instalacja z pożyczonego nośnika…

http://windows7.pl/aktualnosci/instalac … dn-aa.html

Pitu pitu a i tak większość tak robi nie oszukujmy się.