Zamiana polskich znaków na zwykłe - Formularz Kontaktowy PHP

Witam, nie wiem jak do formularza kontaktowego dodać komendę aby w mailu zamiast polskich znaków były zwykłe Ę->E Ł->L itd.

Próbowałem już co nieco ale nie wychodzi mi

<?php

if (empty($_POST['submit'])) {

echo "

| Treść wiadomości | |
| Imię, nazwisko lub nick | |
| Adres e-mail | |
| | |

“; } elseif (!empty($_POST[‘tresc’]) && !empty($_POST[‘imie’]) && !empty($_POST[‘email’])) { $message = “Treść wiadomości:\n$_POST[tresc]\n\nWysłał: $_POST[imie]\ne-mail: $_POST[email]”; $header = “From: $_POST[imie] <$_POST[email]>”; @mail("mail@poczta.com”,“Wiadomość ze strony”,"$message","$header") or die(‘Nie udało się wysłać wiadomości’); echo "
Wiadomość została wyslana"; } else echo “Wypełnij wszystkie pola formularza”; ?>[/code]

zapoznaj się z funkcją str_replace(); i przekazujesz jej 2 tablice, jedną z polskimi, 2gą z odpowiednikami ;]

to ja wiem, tylko nie wiem gdzie dokładnie to wstawić. Nad, W, Pomiedzy, Pod coś ??

To jak to wiesz, to co za problem przefiltrować $message; ? Dokładnie pod tym wstaw:

elseif (!empty($_POST['tresc']) && !empty($_POST['imie']) && !empty($_POST['email'])) {

$message = "Treść wiadomości:\n$_POST[tresc]\n\nWysłał: $_POST[imie]\ne-mail: $_POST[email]";

:o xD.png