Zamiana przeglądarki Internet Explorer 11 na 10

Dokładnie jak w temacie. Czy jest taka możliwość? Dziękuję!

Pytanie zadaje się w treści a nie w temacie.

 

Jeśli miałeś IE10 i zaktualizowałeś do IE11, to wystarczy, że odinstalujesz IE11.

Chwała ci Cedar za radę! Ale ja jestem w Windows 8.1 i tam nie ma  IE10.

Zanim  coś napiszesz, doradzisz, pomyśl, zastanów się a następnie odpowiedz!

Na Windows 8.1 nie ma możliwości zmiany IE11 na IE10. Jedyne co możesz włączyć, to tryb kompatybilności dla stron, które nie współpracują z IE11.

Cześć,

 

Parafrazując twoją wypowiedź, zanim zaczniej zwracać uwagę innym, pomyśl i opisz dokładnie swój problem a nie będzie nieporozumień.

Skoro wiesz że na a W8 nie ma a IE10 to po co zakładasz taki temat? Myślałeś że ktoś ci poda magiczne zaklęcie.

Teraz PARAFRAZUJĘ! Ludzie! Co tutaj jeszcze bardziej wyjaśniać! Założyłem temat w Windows 8. Czyli mój problem dotyczy tego systemu. Windows 8 posiada przeglądarkę IE 11. Moje pytanie to, czy mogę wrócić do IE 10??? Taką przeglądarkę miałem w Windows 7 i taką chciałbym również mieć w Windows 8. Kolego mktos, widzę, że tylko Ty zrozumiałeś mój problem bez parafrazy i za odpowiedź Ci bardzo dziękuję

Temat wątku:

 

“Opis” problemu:

    Dokładnie jak w temacie. Czy jest taka możliwość? Dziękuję!"

 

  1. Chwała Ci za to, że podałeś wszystkie wymagane do rozwiązania problemu dane!

  2. Chwała Ci za to, że umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałem “jeśli miałeś IE10”

  3. Zanim kogoś poradę skrytykujesz, pomyśl, zastanów się i dopiero pisz.