Zamiana standardowego okna logowania na klasyczny Windows

Witajcie,

czy jest możliwość zamiany standardowego okna logowania windows 7 na tak zwany clasyczny znany z Windows XP i wcześniej. Może jakiś tweaking tu i tam. Zauważyłem że jak naciskam ALT+ F4 to takie standardowe menu zamykania się pokazuje.

Ogólnie chodzi mi o o to żeby zamienić :arrow:

na takie coś jak poniżej

windows-xp-logon-screen.jpg

Jak to zrobić???

pozdrawiam

Naciśnij klawisze [Windows R]. Wpisz polecenie netplwiz. Tak przywołasz okno zaawansowanego konfigurowania kont użytkowników. Na koniec przeskocz na kartę Zaawansowane i zaznacz pole wyboru Żądaj od użytkowników naciśnięcia klawiszy Ctrl+Alt+Delete w rubryce Bezpieczne logowanie. Potwierdź przyciskiem OK.

To nie o to chodzi. W 7 nie ma już jako takiego klasycznego ekranu logowania. Kiedyś była modyfikacja w tym stylu - możesz ją tu podejrzeć: http://webcache.googleusercontent.com/s … .google.pl

Obecnie jednak nie jest dostępna - twórca tego modu usunął konto na dA i nie da sie tego pobrać. Pozostają tylko modyfikacje, które zostawiają ekran logowania taki jaki jest jedynie dodają konieczność wciskania Ctrl-Alt-Del przy logowaniu oraz konieczność wpisania nazwy użytkownika i hasła. Przykładowy poradnik tutaj: http://www.mydigitallife.info/revert-an … -or-vista/

Szoda… ten system logowania, przynajmniej w Windows XP często przyspieszał proces logowania i gotowości do pracy systemu w Windows XP. Jak dla mnie Windows 7 pomimo że jest dość znakomity w dużej ilości rzeczy są niektóre sprawy które poprostu wydają się kompletnie nie potrzebne i ta jest jedną z nich :slight_smile:

No cóż jak sie nie da to sie nie da :slight_smile: