Zamiana wersji "en"systemu na "pl"

Witam. Właśnie kupiłem laptopa Dell, nowiutki ale sprowadzany z USA. Dell automatycznie dał też system Vista Home Premium. Niestety anglojęzyczną wersje :slight_smile: Wolałbym mieć wszystko po polsku jednak spolszczenia (przynajmniej oficjalnego) też jeszcze nie ma. Moje pytanie brzmi:

Czy jak pożyczę system od znajomego (wersję polską), zainstaluję u siebie i podam swój klucz aktywacyjny (dostarczony z laptopem) to wszystko będzie grało?

Druga sprawa to fakt, że mam zainstalowaną wersję 32 bitową a chciałbym mieć 64 bity ale już tu na forum wyczytałem, że taka zamiana na tym samym kluczu jest możliwa.

Mylisz się… nie oficjalne jest już od dawna ale nie u każdego działa tak jak np. naprawianie dużego menu start na małe takie jak w EN.

Tak.

Grać będzie ale nie legalnie (pytałem się kiedyś dokładnie o to samo i właśnie taką uzyskałem odpowiedź)

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

](*,)

Na 99,9% będzie to legalne rozumie, że kupiłeś np. Viste Home Basic i na nią posiadasz licencja ale jeśli uczestniczyłeś w jakimś programie jak MSDN AA, Connect, TechNet itd i dodatkowo uzyskałeś licencja na inną edycje a masz już nośnik z Vistą w domu to po kiego ściągać następne iso?

następny przykład: porysowała nam sie płytka DVD?

pożyczasz DVD ALE wpisujesz swój oryginalny Key.

Masz słabe łącze internetowe więc?

pożyczasz DVD ALE wpisujesz swój oryginalny Key.

a jak ja 2 lata temu kupiłem laptopa z xp home eng, to mogę zainstalować na nim windowsa xp home pl? i to będzie legalne?

wpiszę ten kej co mam na naklejce pod spodem.

vistamen, ale ja właśnie wiem, że są jakieś wersje spolszczające tylko napisałem, że nie ma oficjalnej :slight_smile: Cała sprawa rozgrywa się o to czy klucze z EN pasują do PL i co na to regulaminy Microsoftu. Większość jednak twierdzi, że będzie to legalne i tego będę się trzymał :slight_smile: Dzięki.

PS

Chyba muszę zainteresować się MSDN AA :slight_smile: Wtedy będę miał problem z głowy.

Vista_En jest lepsza od Vista_PL.

Testowałem obie.

To jak z jakością autostrad :slight_smile:

Myślałem, że tylko podmienia się język jednak różnica jest odczuwalna.