Zamiana wyglądu visty

Mam zamiar zamienić wygląd visty. Mam kilka pytań na których nie znalazłem odpowiedzi:

  1. Czy vista glazz działa bez problemu pod sp1 :?:

  2. Czy muszę podmieniać pliki z stylem, myślę że mogę po prost dodać je obok i utworzyć do nich jeszcze jeden plik ale nie pamiętam rozszerzenia :?:

  3. Gdzie jest ten folder :?:

  4. Czy utworzenie punkt przywracania uchroni mnie przed nieszczęśliwym przypadkiem :?:

  5. Jakaś stronka z motywami :?:

Z góry dziękuje za odpowiedzi :smiley: .

  1. Tak działa (wersja beta2)

  2. ?

  3. C:\Windows\Resources\Themes

  4. Teoretycznie tak

  5. http://www.deviantart.com/

teraz już wiem o co chodzi w 2. A więc w tym folderze jest plik aero.theme, kopiuję go tak aby był dwa w tym folderze np aero2.theme, otwieram w notatniku i zamieniam

[VisualStyles]

Path=%ResourceDir%\Themes\Aero\Aero.msstyles

ColorStyle=NormalColor

Size=NormalSize

ColorizationColor=0x45409efe

Zamieniam to Path=%ResourceDir%\Themes\Aero\Aero.msstyles na adres do mojego stylu i w ten sposób w wyborze kompozycji mam i areo i mój styl. Tak robiłem w xp i działało ale czy ktoś już próbował w viście

P.S. gdzie na tej stronce są motywy :?: Już raz słyszałem o tej stronce ale ona jakaś dziwna.

Eeeeech jak to dziwna, tylko troszkę zakręcona - [deviantART]

a więc sciągnełem m11 i tam widzę poza stylem explorer mod i Patched SP1 UXTHEME FILES, jeżeli użyję vista glazz to tego nie musze ruszać :?:

EdIT

Widzę że tam już jest gotowy plik .theme.

A jak z vista glazz betą 3, czy nie powoduje problemów :?:

Bety3 jeszcze nie stosowałem (nawet nie wiedziałem, że już wyszła :slight_smile: ), póki co poprzednia wersja sprawuje się dobrze, dlatego na razie nie zamierzam jej zmieniać.

Co do Twego pierwszego pytania to nie musisz, jak raz zastosujesz VisteGlazz to później jest z tym spokój. W wielu paczkach są zamieszczone dodatkowe pliczki (upiększacze), które trzeba ręcznie podmieniać (np. browseui, explorer.exe, ieframe itd.).

No to ja też zastosuję betę 2.

EDIT

Jest problem- nigdzie nie umiem znaleźć tej bety 2, rokko możesz masz jakiś link, a jak nie to wrzuć na rapidshare, był bym bardzo wdzieczny ![-o<

Proszę… VistaGlazz

Dzięki. Wielkie dzięki :smiley: .