Zamianalaptopa 15 na 13 nowy vostro

Witam 3 tygodnie temu zakupiłem laptopa Dell Vostro 3550 15 cali chętnie zamienię go na mniejszego (najlepiej 13)

parametry: 6gb ram, dysk 500gb 7200 obrotów, MATRYCA MATOWA nie odbijająca światła, grafika hd3000 1696 MB, procesor intel i3 DRUGA GENERACJA, gwarancja NBD 3 lata czyli dzwonimy lub zgłaszamy usterkę przez internet i następnego dnia przyjeżdża serwisant i naprawia w domu oczywiście darmowo, USB 3.0 wi-fi N, HDMI itp…

zamienię się na mniejszego obecnie studiuję i pracuję i przydałoby mi się coś mniejszego o podobnych parametrach ewentualna dopłata z którejś ze stron wszelkie propozycje proszę pisać na elamil: pawel33317@gmail.com, gg 11802397, tel 507233012,

Mieszkam w Radomiu i Łodzi więc w tych miejscowościach można zobaczyć osobiście laptopa zdjęcia na email laptop oczywiście sprawny 100% bez żadnych śladów użytkowania

Jeżeli ktoś będzie naprawdę zainteresowany możliwe spotkanie w innych miejscowościach bądź załatwienie sprawy przez allegro mam ponad 100 pozytywów i 0 negatywów i neutrali