Zamiast Bit Che - jaki program do szukania torrentów?

szukam programu do wyszukiwania torrentów, z dużą bazą stron torrentowych (a tym samym - uaktualniany). Analogon juz nieczynnego Bit Che.
ktoś, coś?

no dobra, pochyle sie nad alternativeto po raz kolejny, kiedyś dwa pierwsze softy(w tym - chyba rover…) wydały mi się takie sobie, o ile pamiętam - zafiksowane były na jednej/dwóch www torrentowych, a przecież nie o to chodzi.

Ja mam Qbittorrent do pobierania torrentów:
qBittorrent 4.3.8 - dobreprogramy

Na pewno nie ten kultowy uTorrent, bo on jest przereklamowany i nie wiem, czy czasem nie zawiera Adware.

Raczej torrent i crackowanie odchodzi do lamusa.

No tak. Filmy? Masz Netflix’a, Disney+ i inne VOD.
Muzyka? Masz Spotify, Deezer, radio internetowe, Huawei Music, YouTube Music, Tidal i inne tego typu usługi;
Gry? Mamy Xbox Game Pass, gry są przypisywane do konta, zatem jak już raz kupisz, to możesz instalować na innym komputerze czy konsoli. Podobnie jest ze Steam’em i aplikacjami mobilnymi czy to w Sklepie Play, Huawei AppGallery lub Apple AppStore.

No to po co crackować? No chyba po to, by mieć coś, na co nas nie stać, ale tak się nie robi! Dobrze, że przedmiotów fizycznych nie da się pobrać ot tak… Narazie…

Coi do wątku, no to torrent’y są wykorzystywane też legalnie. Na przykład dystrybucje Linux’a są tak udostępniane…

gdzieś i kiedyś był juz taki, któremu wszystko kojarzyło się z d*&%$# :slight_smile:

O to by mi się podobało, coś takiego jak w Subnautica. Oczywiście płacę za przedmiot i on się tworzy. Płatne by były przedmioty od jakichś super projektantów, a pewnie bardzo dużo przedmiotów byłoby na otwartych licencjach. Temat odpłynął :smiley:

Preloady kolejnych rozszerzeń Path of Exile też są udostępniane jako torrenty.

Wręcz przeciwnie, przy tym ogromnym wyborze ludzie wolą piracić niż płacić za 10 różnych usług tego samego rodzaju. Przesadne DRMy w grach powodują, że ludzie też patrzą przychylnie na crackowanie gier, zwłaszcza przy partactwie deweloperów w ostatnim czasie. Filmy nawet pojawiają się przed premierą w sieci. Muzyka jednak jest tak łatwo dostępna, że może dla sporej części ludzi faktycznie odchodzi do lamusa, bo jest YouTube i Spotify. Poza tym? Niespecjalnie to widzę. Widać to właśnie odwrotny trend.

Zawiera

Co zawiera ??

To co przypuszczasz.